מנכ"ל חדש לשירות התעסוקה: רמי גראור

מנכ"ל חדש לשירות התעסוקה: רמי גראור

רמי גראור מונה למנכ"ל שירות התעסוקה הישראלי

שיתוף
רמי גראור. צילום יח

רמי גראור. צילום יח"צ

מנכ"ל חדש לשירות התעסוקה הישראלי. לפני מספר ימים התכנסה הוועדה למינוי בכירים בשירות המדינה, "ועדת גילאור" ואישרה את מינויו של רמי גראור לתפקיד. גראור המשמש כמשנה למנכ"ל המוסד לביטוח לאומי וסמנכ"ל משאבי אנוש, קיבל את כתב המינוי של שר העבודה והרווחה חיים כץ שאמר: "רמי מביא איתו איכויות ניהול יוצאות מן הכלל ורגישות לרווחת האזרחים. אני בטוח שיביא את שירות התעסוקה לשיאים חדשים".

גראור, (64), בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה ותואר שני במנהל ציבורי שניהם מאוניברסיטת בר אילן, שימש במשך שנים רבות בתפקידי ניהול בכירים בתעשייה האווירית. עד לבחירת מנכ"ל קבוע למוסד לביטוח לאומי בשנה החולפת, שימש כמ"מ מנכ"ל המוסד לביטוח לאומי וכאמור מסיים בימים אלו את תפקידו כמשנה למנכ"ל וסמנכ"ל משאבי אנוש בארגון.

עם כניסתו לתפקיד החדש אמר: "זוהי זכות גדולה לעמוד בראש ארגון משמעותי וחשוב כשירות התעסוקה. לשירות משימות רבות וחשובות ובכוונתי לקדם את איכויותיו ויכולותיו בהתאם לאתגרים הנמצאים לפתחנו. אני מודה לשר כץ על האמון שנתן בי למלא את המשימה, ואפעל בצוותא עם המנהלים והעובדים לקידום נוסף של השירות לקהל הלקוחות ולהעמקת הקשר עם המעסיקים, כל זאת למען הציבור, ובהתאם למדיניות השר ויעדי הממשלה.

אין תגובות

השאר תגובה