מחזקים את המעורבות הנשית בטכנולוגיה

מחזקים את המעורבות הנשית בטכנולוגיה

חברת Booking.com ו-Web Summit מרחיבות את התחייבויותיהן לחיזוק מעורבותן של נשים בטכנולוגיה

שיתוף
נשים בטכנולוגיה. באדיבות Booking.com

נשים בטכנולוגיה. באדיבות Booking.com

חברת Booking.com הודיעה השבוע על שותפות עולמית עם כנס Web Summit. ביחד הם יקיימו באירוע הדגל של Web Summit תוכנית חונכות ונטוורקינג המוקדשת לנשים בטכנולוגיה (Women in Tech), כמו גם יוזמות באירועים הנלווים לשנת 2018, Collison ו-RISE.

שיתוף הפעולה הבלעדי הוא המשך של מאמצי Booking.com ו-Web Summit להתמודד עם הייצוג הנמוך של נשים בטכנולוגיה, באמצעות יצירת יותר הזדמנויות עבור נשים להתחיל קריירה בתחום, לקדם אותה ולשגשג בה.

חברת Booking.com תוביל את היוזמה הראשונה מתוך כמה יוזמות נטוורקינג עבור נשים בטרקלין ה-Women in Tech של Booking.com באירוע Collision לשנת 2018, אשר יערך בניו אורלינס, ארה"ב בין 30 באפריל ועד 3 במאי, 2018. כנס Collision הוא אחד האירועים המובילים בתחום הטכנולוגיה בארה"ב, ומגיעים אליו מנכ"לים של סטארט-אפים בצמיחה מהירה ושל חברות מרשימת פורצ'ן 500, יחד עם אנשי השקעות מובילים וגופי תקשורת. מנכ"לית Booking.com, גיליאן טאנס, תשתתף גם היא בפאנל בנושא "קיימות בעסקים גדולים", שם היא תחלוק מתובנותיה על תפקידן של חברות גדולות בקידום נושא הקיימות הגלובלית וסוגיות אתיות.

כנס Web Summit לשנת 2018 יתקיים בליסבון, פורטוגל, בתאריכים 5-8 בנובמבר, ויהיה מוקד שיתוף הפעולה הגלובלי. הוא יכלול 'תוכנית חונכות של Women in tech' במתכונת מורחבת, בעקבות ההצלחה של היוזמה הראשונית באירוע של שנה שעברה. תוכנית החונכות לנשים בכנס Web Summit 2017, משך כמעט 200 משתתפים ומשתתפות, עם 60 חונכים וחונכות בתפקידי מפתח מרחבי עולם הטכנולוגיה, ביניהם גם גיליאן טאנס ומנהלים ומנהלות אחרים מ-Booking.com.

כנס RISE לשנת 2018, אשר יתקיים בתאריכים 9-12 ביולי בהונג קונג, הוא כנס הטכנולוגיה הגדול ביותר באסיה. האירוע מושך יותר מ-15,000 משתתפים המגיעים מיותר מ-100 מדינות בכל שנה. חברת .Booking.com תארח את אירוע הנטוורקינג של Women in Tech.

“אנו נרגשים לשתף פעולה עם כנס Web Summit שוב השנה, כדי לנצל את הדרישה המשמעותית וההתעניינות שראינו ב-2017 ולהמשיך במאמצינו לקדם גיוון מגדרי בתחום הטכנולוגיה ברמה הגלובלית. נתונים עדכניים מראים ש-90% מנשות העולם שעובדות בטכנולוגיה חוו אפליה על רקע מגדרי במקום עבודתן, תופעה אשר יחד עם המחסור בחונכות (48%) ובמודלים נשיים לחיקוי (42%), הם שלושת המכשולים המונעים מנשים לבחור בקידום הקריירה שלהן בטכנולוגיה”, אומרת גיליאן טאנס, מנכ"לית Booking.com.

“אנו מרחיבים את שיתוף הפעולה שלנו עם Web Summit באירועים מרכזיים באירופה, צפון אמריקה ואסיה כדי ליצור המשכיות לשיח על גיוון מגדרי וכדי לתמוך בנשים באמצעות חונכות והצגת הזדמנויות נוספות לשיתוף פעולה, יצירת קשרים ושיתוף חוויות. שותפות גלובלית זו תספק לנו פלטפורמה נוספת להיאבק באי שוויון מגדרי ופערים בסביבת עבודה טכנולוגית המאופיינת בדומיננטיות גברית, ולעודד יותר נשים מכל העולם להפוך מודל לחיקוי עבור נשים אחרות”.

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה