לאקמאי דרוש/ה רכז/ת גיוס

לאקמאי דרוש/ה רכז/ת גיוס

התפקיד כולל אחריות על כל תהליך הגיוס וגם על תהליך קליטת המועמד לחברה, ודורש ניסיון בראיונות פרונטליים

שיתוף
כח אדם
akamai

חברת אקמאי מחפשת רכז/ת גיוס מנוסה, למרכז הפיתוח בכפר נטר שליד נתניה. התפקיד כרגע מוגדר כזמני לתקופה של כשמונה חודשים, אולם יתכן כי יהפוך לקבוע.

התפקיד כולל אחריות מלאה על כל תהליך הגיוס, החל מהגדרת התפקיד עם המנהלים, קשר עם גורמי הגיוס השונים, ביצוע ראיונות ואחריות על תהליך הגיוס, ועד למתן הצעת עבודה. התפקיד כולל גם אחריות על תהליך קליטת המועמד.

דרישות התפקיד: ·       

לפחות 3 שנות ניסיון בגיוס בתוך ארגון טכנולוגי, תוך עדיפות לארגון גלובאלי.

2-3 שנות ניסיון בראיונות פרונטליים – חובה.

אנגלית ברמה גבוהה- דיבור, קריאה וכתיבה – חובה.    

ניסיון מוכח בגיוס דרך רשתות חברתיות – יתרון.

נכונות לשעות עבודה לא שגרתיות.

אקמאי (Akamai)– קוטנדו לשעבר, היא חברה אמריקאית, שפיתחה את טכנולוגיית CDN להעברת מידע באינטרנט. אקמאי רכשה את חברת קוטנדו הישראלית בסוף שנת 2011 ב-300 מיליון דולר, ומאז קוטנדו משתמשת בשם אקמאי. הטכנולוגיה מכוונת באופן אוטומטי את תנועת המידע בין הלקוח, השרת והמשתמש באופן יעיל ומהיר.

קוטנדו פתחה פלטפורמה להעברת תכנים באינטרנט, תחום הנקרא Content Delivery Network, אשר נועד לפתור שתי בעיות אצל גופי תוכן: זמן אחזור או גישה ובעיית עומסים. כל חברת CDN עושה שימוש בחוות שרתים הפזורות ברחבי העולם שמאפשרות לגולשים להגיע לתוכן בצורה הרבה יותר קלה. גולש ישראלי שמנסה להגיע למשל לאתר משחקים אמריקאי לא צריך להגיע ישירות לאתר, אלא לחוות שרתים שמצויות בישראל.

אחד ממייסדי אקמאי האמריקאית הוא ישראלי בשם דניאל לוין, שנהרג בניו יורק בפיגועי ה-11 בספטמבר, כשהיה במטוס הראשון שהתנגש באחד ממגדלי התאומים. פול סגן, מנכ"ל החברה אמר שהקמת מרכז פיתוח בישראל היה עבור דניאל לוין חלום.

מטה החברה נמצא בבוסטון, והחברה פועלת בכ-80 מדינות ברחבי העולם.

קורות חיים יש לשלוח ל: hocohen@akamai.com

 

כנס משאבי אנוש שנתי 2022

אין תגובות

השאר תגובה