כנס דיני עבודה יוצא לדרך!

כנס דיני עבודה יוצא לדרך!

כנס דיני עבודה יתקיים ב-31.7.13 במרכז וואהל מול אוניברסיטת בר אילן, ומזמין מעסיקים ואנשי משאבי אנוש לרכוש ידע בנושא הבסיסי והחשוב ביותר בתחום העסקת עובדים

שיתוף

מגייסי עובדים ודיני עבודה

עולם דיני העבודה והמשפט הוא סבוך, ויחד עם זאת מהווה בסיס לכל עבודת מנהל ומעסיק. מחלקת משאבי אנוש ממונה לכך שהארגון וכל מנהליו יפעלו על פי חוקי העבודה, שלעתים סותרים זה את זה, ומחייבים ערנות קפדנית. בעידן של חשיפה מרובה לתקשורת ולרשתות חברתיות, החשיבות לפעול על פי חוקי העבודה היא גדולה פי כמה. הנזק הכספי והתדמיתי שכל ארגון וכל מנהל שאינו עומד בחוקי העבודה עלול לשאת – הוא אדיר.

כנס דיני עבודה מגיע לעשות עבורכם סדר בנושא כה רגיש וחשוב זה. אי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש, וידיעת החוק תאפשר לארגון לפעול ביושר מירבי ותחסוך תביעות משפטיות רבות.

על מנת לאפשר לכם להיות מעודכנים, הכנס יכלול נושאים המדוברים ביותר כיום:

התארגנות עובדים. אם פעם מושגים כמו התאגדות עובדים וועד עובדים היו שייכים לארגונים ממשלתיים בלבד, כיום המודעות לנושא עלתה, יותר ויותר עובדים מבקשים לקבל את מירב זכויותיהם ודורשים ביטחון תעסוקתי, וגם בחברות פרטיות והמתקדמות ביותר מתארגנים עובדים בהסתדרות. הדבר מביא לסכסוכי עבודה המסבים נזקים כלכליים ותדמיתיים לארגון.   

חידושים. בעולם הפסיקה והחקיקה חידושים רבים, ובכנס יהיה דגש על סוגי העסקה שונים: אאוטסורסינג, העסקה חיצונית באמצעות חברות קבלן וסוגיות יחסי עובד מעביד במקרים אלה. כמו כן נתעדכן בנושא גיל הפרישה והשלכתו על יחסי עובד מעביד.

דיני עבודה בעידן הדיגיטלי. הקדמה הטכנולוגית והעידן הדיגיטלי מעלה מחדש נושאים כגון אבטחת המידע הארגוני, זכויות העובד לפרטיות ועוד. ככל שהטכנולוגיות משתכללות, עולות סוגיות משפטיות אודות צילומי מעקב ואבטחה, האזנות, מעקבים וכיוצא בזה.

בין מרצי הכנס:

השופט סטיב אדלר, נשיא בדימוס של בית הדין הארצי לעבודה. אדלר יציג את המגמות והחידושים בהתארגנות העובדים כיום.

עו"ד דפנה שמואלביץ', שותפה בכירה במשרד רובין-שמואלביץ'. תרצה על גבולות המותר והאסור בעת התארגנות עובדים, ותתן כלים למנהלי משאבי אנוש בעת התארגנות.

עו"ד מוריה הרשושנים, שותפה במחלקת דיני עבודה במשרד הרצוג, פוקס נאמן ושות'. מוריה תציג סוגיות עיקריות בעולם הדיגיטלי, המהוות כיום אתגר אמיתי הן לארגונים והן לבתי המשפט, סוגיות המטשטשות את גבולות המותר והאסור.

עו"ד אילן שטאובר, בעליו של משרד "אילן שטאובר חברת עורכי דין ונוטריון". שטאובר יציג סוגי העסקה שונים ודיני העבודה החלים על כל אחד ואחד מסוגי העסקה אלה.

עו"ד אורלי ג'רבי, שותפה במשרד עורכי הדין הרצוג, פוקס, נאמן ושות' ומנהלת את מחלקת דיני עבודה במשרד. ג'רבי תרצה על חידושים בנושא גיל הפרישה אל מול חוק שוויון הזדמנויות בעבודה.

לקראת סוף היום יתכנס פאנל של סמנכ"לי משאבי אנוש ועורכי דין, שיאפשר דיון פתוח בנושאים שונים.

לפרטים נוספים והרשמה לכנס דיני עבודה לחצו כאן!

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה