חברת KLA אירחה 30 ניצולי שואה לארוחת צהרים במשרדיה

חברת KLA אירחה 30 ניצולי שואה לארוחת צהרים במשרדיה

שיתוף
KLA לוגו

ביום השואה 2019 אירחה חברת KLA ישראל 30 ניצולי שואה ממגדל העמק לארוחת צהרים, במשרדיה, בשיתוף צוות ההנהלה וכל העובדים.

הצטרף לארוחה ראש העיר אלי ברדה. הארוחה היתה ערבה לחיך והשיחה נעימה וקולחת. בתום האירוע העניקה חברת KLA ישראל פרח לכל אורח ואף קבלה שי צנוע מהאורחים, המשתייכים למועדון ניצולי שואה במגדל העמק.

"בסוף האירוע נגשו אלינו עובדים רבים, חזקו את ידינו ואמרו לנו שהם גאים לעבוד בחברה כמו KLA" אמרה ויקי פלטניק, מנהלת משאבי האנוש ב- KLA.

בבוקר יום השואה, התכנסו העובדים לשמוע את סיפור חייו של דודו של איציק כץ, אחד העובדים הוותיקים בחברה וממייסדיה. "לאחרונה," סיפר כץ, "מצאה המשפחה את קבר האחים בו נקבר הדוד שלי ואנו נמצאים במשא ומתן עם השלטונות הגרמנים, להקמת אנדרטה במקום".

אורי תדמור, נשיא KLA ירצה בכנס משאבי אנוש השנתי של HRus על שילוב משאבי האנוש בתהליכי הניהול האסטרטגים בארגון.

חווית עובדים ב-KLA

זוהי לא המחווה היחידה שביצעו ב-KLA. כזכור, לפני כשנה כתבנו כאן על שורה של מנהלים בכירים ובראשם אורי תדמור, נשיא החברה, שהגיעו מוקדם בבוקר למשרדי החברה והמתינו לעובדי החברה כדי ללחוץ את ידיהם ולומר להם תודה. גולת הכותרת של ההפתעה היתה שורת המנהלים הבכירים, חלקם הגיעו במיוחד מחו״ל.

חברת KLA-Tencor מפתחת ומייצרת פתרונות למדידה ובקרה של ייצור שבבים. הגעת המנהלים הבכירים לומר תודה לעובדים מלמדת על רוח החברה.

"זוהי רק דוגמה קטנה, אך מאפיינת, להעצמת חווית העובד החיובית בחברה" אמרה לנו בפברואר 2018 ויקי פלטניק, סמנכ"לית משאבי האנוש של KLA.

בראיון אחר ל-HRus אמרה פלטניק, כי "אנו גאים להצהיר כי אחוזי שימור העובדים שלנו מאד גבוהים, אף יותר מן הנתונים המדווחים במחקרים של חברת צבירן. אנחנו עומדים ביעדי הגיוס שלנו ומשמרים טאלנטים למרות התחרות הקשה".

 

 

כנס משאבי אנוש שנתי 2022

אין תגובות

השאר תגובה