הרעיונות המקוריים ביותר להגדלת אושרם של העובדים

הרעיונות המקוריים ביותר להגדלת אושרם של העובדים

עובדים מאושרים פרודוקטיביים יותר והחברה מקבלת מהם ערך מוסף גבוה. לכן, חברות רבות דואגות לרווחתם ולאושרם של העובדים ע"י הטבות ותגמולים מסוגים שונים

שיתוף
ביקור של גורי גולדן רטריבר

ביקור של גורי גולדן רטריבר

להלן 8 חברות יצירתיות במיוחד, שיישמו רעיונות מקוריים במיוחד להגדלת אושר העובדים שלהן:

ביקור של 8 גורי גולדן רטריבר

חברה דנית הפתיעה את העובדים שהיו מתוסכלים משבוע גשום וחורפי במיוחד, עם ביקור שובה לב של 8 גורי גולדן רטריבר שהצטרפו לעובדי החברה במהלך ארוחת בוקר מפתיעה אף היא. בחברה ארגנו לעובדים בהפתעה מזנון קפה עם עוגות ענק וחברים על ארבע לכמה שעות של כיף. האירוע הפך ל"שיחת היום" בחברה במשך שבועות לאחר מכן.

פינוקים בחברת גוגל

גוגל בעמק הסיליקון, ידועה בפינוקי העובדים הכמעט בלתי מוגבלים שלה. בין ההטבות לעובדים המרוצים: ארוחות בוקר, צהריים וערב ללא תשלום, שף שמכין אוכל אורגני, ביטוחי בריאות וטיפולי שיניים, תספורות חינם, ניקוי יבש חינם, עיסויים מסובסדים, חדרי כושר ובריכות שחייה, מכוניות היברידיות מסובסדות לעובדים, משחקי וידאו, כדורגל שולחן, פינג פונג ואפילו רופאים בתוך החברה לטיפולי חירום והתייעצויות.

גלישת צהריים

זה אך הגיוני שחברה שמוכרת ביגוד וציוד ספורט, תרצה שעובדיה ישארו בכושר גופני. חברת Patagonia בקליפורניה, מספקת לעובדי אופניים, מגרשי כדורעף ויוגה באתר החברה. בנוסף, היא מעודדת את העובדים לצאת מהמשרד ולתפוס גלים בים באמצע יום העבודה. דיווחים על עובדים שגולשים טוב במיוחד, מתקבלים במערכת הכריזה בבניין החברה.

כרטיסים להופעות ולתחבורה

עובדי חברת Quicken Loans נכנסים חינם להופעות בהיכל Quicken בקליבלנד. מנכ"ל החברה דן גילברט הבעלים של קליבלנד קאבלירס מזכה את העובדים גם בכרטיסי נסיעה בתחבורה הציבורית למשחקי הבית וכן להופעות ולקונצרטים, למופעי קומדיה ואירועים נוספים.

כרטיסי אשראי

בחברת Weebly כל עובד מקבל כרטיס אשראי של החברה, שישמש אותו לרכישת כל דבר שהעובד יזדקק לו במהלך היום. בנוסף לכך, החברה מספקת לעובדים זיכוי חודשי של 50 דולר לשימוש בשירותי ניקיון, ובנוסף, ארוחות צהריים חינם, מנוי לחדר כושר ועיסוי אחת לחודשיים.

החזרי חובות והלוואת סטודנט

בוגרים רבים מתקשים לשלם את הלוואות הסטודנטים שלהם, ובחברת PwC מוצע להם סכום של 1,200 דולר בשנה לטובת החזרי חובות שכר הלימוד.

חופש וכסף לנסוע

בתום כל 5 שנות עבודה, עובדים בבית המערכות Epic, זכאים לחופשה בתשלום של ארבעה שבועות. בנוסף, אם הם בוחרים לנסוע לנופש בתקופה זו, החברה מסייעת לממן את הטיול עבור כל עובד.

ימי שלג

ימי שלג הם לא רק עבור ילדים. עובדים חברת Burton חוגגים את ימי השלג שלהם באתרי סקי באדיבות החברה בורמונט. העובדים מחליקים יחד לאורך המדרונות ונהנים מגיבוש מול הנופים המופלאים המדהימים במקום.

כנס משאבי אנוש 2020

אין תגובות

השאר תגובה