HRexpo2016 – כנס משאבי אנוש

HRexpo2016 – כנס משאבי אנוש

משאבי אנוש כמקצוע
משאבי אנוש הוא מקצוע מתפתח, משתנה, הגדרת גבולות ההשפעה והאחריות – תלויות בארגון, במנכ"ל וגם בצוות משאבי אנוש.
בכנס נסקור תהליכים של מקסום הפוטנציאל של צוות משאבי אנוש והרחבת גבולות ההשפעה.
כיצד פועל צוות משאבי אנוש גלובלי בארגון שהמטה שלו בארץ, כיצד צוות משאבי אנוש מקומי בארגון בינלאומי מרחיב את גבולות האחריות שלו וכיצד אנו רותמים טכנולוגיה לטובת הרחבת הפעילות.

נותני חסות לאירוע:
נותני חסות לאירוע משאבי אנוש
סנורמה
   
להרשמה ומידע נוסף
יש למלא את הטופס להלן וללחוץ על הכפתור שבסופו:
 
[adrotate banner="259"]
 
במידה והטופס לא מופיע ניתן לפנות אלינו – 
בטלפון: 0722-555-225
במייל: sigal@hrus.co.il

   עלויות:*

  560 ש"ח + מע"מ    ברישום מוקדם עד ה-12 בדצמבר  
  650 ש"ח + מע"מ    לנרשמים בין ה-13 ל-31 בדצמבר  
  720 ש"ח + מע"מ    לנרשמים החל מ-1 בינואר  

* מדיניות ביטולים:
   ניתן לבטל רישום בהתאם ל"תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה)" 
   ביטולים יתקבלו בכתב בלבד למייל sales@hrus.co.il
   ניתן לשלוח מחליף בהודעה מראש!

כנסים נוספים שיערכו באותו יום (יש להקיש על האייקון למידע נוסף):

כל משתתף יקבל תיק מתנות והפתעות שיכלול (בין השאר):

כרטיס כניסה משפחתי חינם לפארק המים שפייםחבילת מידע משאבי אנושהגרלה בין משתתפי הכנסים

לו"ז הכנס:

08:00-09:00התכנסות וארוחת בוקר
09:00-09:05יהודית אפרימידברי פתיחה – יושבת ראש הכנס
יהודית אפרימי, סמנכ"לית משאבי אנוש בינת תקשורת

09:05-09:50

כשניצוץ החדשנות פוגש את המציאות
מרצה: צמרת פירסט
מה מוביל אישה לבנה ועדינה לנסוע לכפרים נידחים באפריקה כדי לעסוק בתחום הכי גברי ואינטימי שיש? הכירו את צמרת פירסט – יזמת דינאמית ועוצמתית, דוברת TEDx ו- TEDMED ומרצה מבוקשת ברחבי העולם. צמרת הצליחה להפוך רעיון פורץ דרך למציאות מסחרית בינלאומית שבכוחה להציל חיים של מיליוני בני אדם. צמרת חולקת את תובנותיה כיצד ניתן להוציא חדשנות אל הפועל חרף האתגרים בסביבה דינמית. היא נשענת על יצירתיות מעשית, המחייבת עשייה בעולם בו אינטרסים ואלמנטים רבים, שרובם כלל אינם נתונים לשליטתנו. המסרים הם אונברסליים ומעוררי השראה – לחשוב ולעשות בגדול, באומץ, בתשוקה ובמכוונות לחולל שינוי, כל אדם מהמקום האישי שלו.


צמרת פירסט היא יזמת סדרתית. בשנים האחרונות התמקדה צמרת בהקמה והובלת מיזם מסחרי יוצא דופן בתחום המכשור הרפואי למניעת איידס באפריקה, אשר זכה לתשואות מצידו של ביל גייטס, אישור היסטורי של ארגון הבריאות העולמי ונמכר כיום ברחבי אפריקה. צפו בהרצאתה של צמרת בפני 13,000 איש בוועידת AIPAC.

09:50-10:30Re Thinking – Re Challenging HR
מרצה: ד"ר שלי גורדון
ארגונים עוברים היום שינויים מהותיים בקצב ובעוצמה שלא חוו בשנים קודמות. עבור משאבי אנוש, שינויים אלה מייצרים הזדמנויות מרובות, אך בו בעת גם אתגרים לא פשוטים., על מנת להישאר רלבנטים בעולם משתנה , אנשי משאבי אנוש נדרשים לפתח תפישות עולם מקצועיות חדשות, לעצב הבנה וחשיבה אחרת של מהות תפקידם, ולרכוש ולפתח מיומנויות וכלים המתאימים לעולם המורכב של ארגונים במאה ה 21. בהרצאה נסקור את השינויים המהותיים שעברו על מקצוע משאבי אנו בשנים האחרונות, נציג את הכיוונים העדכניים והחדשניים ביותר בתחום ונתבל בדוגמאות מארגונים חלוצי דרך, שהשכילו להתנסות באתגרים שהעידן העכשווי מציב בפני מקצוע משאבי האנוש.


ד"ר שלי גורדון, סמנכ"לית משאבי אנוש, קבוצת אלביט מערכות. בעלת ד"ר מהמרכז ללימודי מורכבות בבריטניה. בעלת מומחיות בתחומי אסטרטגית משאבי אנוש, גלובליזציה, שינוי ומנהיגות. מזה שנים רבות מלווה מנהלים בכירים, הנהלות וארגונים בתהליכי טרנספורמציה והתפתחות. בעבר, ראש הכשרת מנהלים במרכז הבינתחומי הרצליה, וסמנכ"ל גלובלי לנושאי פיתוח ארגוני ן Talent Management בחברת אמדוקס.

10:30-11:00קביעות השינוי בעידן ה-YYY ו… ההשפעה על תחום התעסוקה
מרצה: דרור פאול
העידן שלנו הוא עידן של שינויים, עידן שהקביעות הגדולה בו היא "קביעות השינוי". התנודות הללו משפיעות על כל תחומי החיים ובין היתר גם על עולם התעסוקה. אז, איך מתמודדים עם  "קביעות ה"שינוי"?  מה התפקיד שלנו כמעסיקים בהתמודדות בעידן זה? ואיך יש לפעול באופן אופטימלי כדי להכיל את "קביעות השינוי" בארגון?

דרור פאול- מנכ"ל חברת "השמה – גרופ"- חברת השמה לבכירים, מומחה בהתאמת אנשים לתהליכים ארגוניים בסביבה משתנה, יזמין לחשיבה מחודשת בנושא מאתגר זה.

11:00-11:40הפסקת קפה וכיבוד
 11:40-12:20 ניהול משאבי אנוש וגלובלי
מרצה: מיכל עצמון, סמנכ"לית משאבי אנוש גלובלית ברדוור
ניהול משאבי אנוש בחברה הוא תמיד תפקיד מורכב, תובעני, מאתגר ומעניין. על אחת כמה וכמה כאשר החברה ישראלית, גלובלית, דינמית, גדלה במהירות, והצרכים משתנים כל הזמן. בתנאים הללו צריך לפעול כל הזמן במקביל – לחשוב אסטרטגית לטווח ארוך, לבנות תשתיות, כלים ותהליכים, לפעול גלובלית, ובמקביל לתת מענה שוטף לעובדים ומנהלים בכל העולם. רדוור היא חברה ציבורית ישראלית גלובלית, ומטה החברה נמצא בישראל. מיכל עצמון, סמנכ"ל משאבי-אנוש של החברה, תשתף מניסיונה, מחוויותיה ותובנותיה על ניהול משאבי-אנוש גלובלי

מיכל עצמון,

סמנכ"לית משאבי אנוש גלובלית ברדוור

12:20-13:00

כיצד השתנתה מחלקת משאבי אנוש באינטל – טעימות
מרצה: חן כהן, פסיכולוגית ארגונית באינטל
כיצד מובילה מחלקת משאבי אנוש באינטל ישראל פרקטיקות ותהליכי עבודה ומעצבת אותם, כדי להתמודד טוב יותר עם השינוי המתמיד ולאפשר צמיחה עסקית? אתם מוזמנים לארוחת טעימות של מספר פרויקטים שידגימו זאת!
חן כהן
חן כהן, פסיכולוגית ארגונית באינטל משנת 1997, בעלת מומחיות בתחומי שינוי, תרבות ארגונית ומנהיגות בארץ ובאירופה. כיום מנהלת תחום החדשנות. 

 13:00-14:00 ארוחת צהרים במלון כפר המכבייה
14:00-14:35"culture eats strategy for breakfast" Peter Druker – How to win them both , The Microsoft story
מרצה: אריאלה שינה, סמנכ"לית משאבי אנוש מיקרוסופט ישראל
תפיסת התרבות הארגונית החדשה של מיקרוספט עם כניסתו של מנכל מיקרוסופט לחברה הוגדרה תרבות ארגונית חדשה ותפיסת עבודה אחרת המבוססות על תפיסת GROTH MINDSET

אריאלה שינה,
סמנכ"ל משאבי אנוש מיקרוסופט ישראל
14:35-15:10משאבי אנוש בעידן הבא
עבודה בשולחנות עגולים. המשתתפים יתרגמו את התובנות שהופקו בכל ההרצאות בכנס, ליעדים מעשיים לביצוע בארגונם
15:15-16:45סדנאות פרקטיות לבחירה
 
אולם ריימן מרכז


 אולם ריימן מזרח


 אולם ריימן מערב


סדנא למנהלים, קבלת החלטות בתנאי אי ודאות
מנחה: ד"ר קרן אור חן, אוניברסיטת חיפה

הכרה של מודלים בקבלת החלטות תוך יישומם לשטח המעשי.
קהל היעד הנו מנהלים מדרגות שונות המתמודדים עם מצבי קבלת החלטות.
בסדנה נסקור מושגים ומודלים הרלבנטיים לקבלת החלטות במציאות על פי הגישה הנטורליסטית (Naturalistic decision making). גישה זאת חוקרת קבלת החלטות המאופיינת על ידי בעיות בלתי מובנות, סביבות דינמיות, מטרות משתנות או מסוכסכות, מעגלי פעולה-משוב, דוחק זמן, סיכונים משמעותיים, ריבוי משתתפים והשפעה של נורמות ומטרות ארגוניות. חלקה הראשון של הסדנה עוסק בקבלת החלטות פרטניות, חלקה השני עוסק בקבלת החלטות ארגוניות.

דוקטור קרן אור חןד"ר קרן אור חן,
מרצה בכירה באוניברסיטת חיפה בבית הספר לעבודה סוציאלית, החוג לפסיכולוגיה, החוג לתקשורת , החוג למשאבי טבע וסביבה .
בעלת דוקטורט בתחום קבלת החלטות בתנאי אי ודאות ומרצה בבית ספר לרפואה בטכניון בתחומי הפסיכולוגיה.

 

 

סדנת ניהול קונפליקטים
מנחים: עמרי גפן, מנכ"ל חברת "גבים" ו-נילי גולדפיין מנכ"לית קבוצת "נירם גיתן"

סדנה מעשית אשר תספק כלים פרקטיים הלכה למעשה להתמודדות למול אירועים פנים ארגוניים של קונפליקטים וחילוקי דעות, המלווים את עולם משאבי אנוש, מחלקות גיוס, פיתוח ארגוני ורווחה בחברות, ארגונים ובעסקים. הסדנא תדגים על אירועי אמת שיוצפו מתוך הקהל, את הדרכים שבהם ניתן היה (וניתן יהיה בעתיד) להתמודד בצורה חכמה למול קונפליקטים אלו.
בסדנא ניתן יהיה להציף בעילום שם או בצורה גלויה אירועים בעייתיים, מורכבים, קשים, מסובכים וקונפליקטואליים – שעלולים לפגוע, באם לא יטופלו נכון, ביכולת של החברה / ארגון / מפעל או עסק להתפתח לצמוח ולגדול.

עמרי גפןעמרי גפן,
ב-1996 הקים את קבוצת גבים, וכיום משמש כמנכ"ל הארגון, וכמפתח מתודולוגיות העתיד בתחום. בעל ניסיון של אלפי שעות בהובלת תהליכים והכשרות בארגונים בתחומים בהם מוכר כמומחה בינלאומי: Collaboration, ניהול קונפליקטים וגישור טרנספורמטיבי, מו"מ, תהליכי Consensus Building מורכבים ועוד.

נילי גולדפייןנילי גולדפיין,
בעלת מעל ל-25 שנות ניסיון בעבודה עם חברות מובילות, ישראליות וגלובאליות. גולדפיין מובילה תהליכי שינוי בארגונים. מרצה מבוקשת בפורומים מקומיים וגלובאליים.
היא מנהלת את רשת השותפים העסקיים של הקבוצה ברחבי העולם. מתמחה בהובלת מנהלים והנהלות בתהליכי פיתוח וצמיחה, כאנשי מקצוע בודדים וכן כצוותים מובילים.

לגולדפיין תואר שני בהצטיינות בסוציולוגיה ומנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית, וקורסים רבים נוספים בתחום ניהול והנחיית קבוצות.

 

סדנת דיני עבודה – סקירת עדכוני חקיקה ודיון פתוח בין המשתתפים
מנחה: עו"ד רענן קריב 

בסדנה נתחיל בסקירה של השינויים האחרונים בחקיקה, בדיני העבודה, ובפסיקות. נציג את החדש והמעניין, את הנדרש הן ממנהל משאבי אנוש והן מהארגון, נדון בסוגיות ונספק פתרונות ודרכי פעולה למניעת העברה והגנה על הארגון.
בחלק השני של הסדנה נפתח את הבמה לשאלות הקהל. זהו המקום להעלות את הסוגיות והבעיות הקיימות בארגונכם ולקבל תשובות ופתרונות לכל מה שמדאיג אתכם בעבודה היומיומית בארגון.

רענן קריבלעו"ד רענן קריב מעל ל- 20 שנות ניסיון בתחום דיני העבודה, בין השאר כעורך דין בלשכה המשפטית של האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות, וכמנהל פורום דיני עבודה באתר הפורומים המשפטיים, והינו מומחה בעל שם בתחום הפנסיוני.

להרשמה ומידע נוסף יש למלא את הטופס להלן וללחוץ על הכפתור שבסופו:

[adrotate banner="259"]

במידה והטופס לא מופיע ניתן לפנות אלינו – 
בטלפון: 0722-555-225
במייל: sigal@hrus.co.il

     

 

עלויות:*

  560 ש"ח + מע"מ    ברישום מוקדם עד ה-12 בדצמבר  
  650 ש"ח + מע"מ    לנרשמים בין ה-13 ל-31 בדצמבר  
  720 ש"ח + מע"מ    לנרשמים החל מ-1 בינואר  

* מדיניות ביטולים:
   ניתן לבטל רישום בהתאם ל"תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה)" 
   ביטולים יתקבלו בכתב בלבד למייל sales@hrus.co.il
   ניתן לשלוח מחליף בהודעה מראש!