איתור המשרות הנסתרות

איתור המשרות הנסתרות

אתר התעסוקה Career Finder מכריז על פתיחת סמינר מקוון חדש שנועד לסייע למחפשי עבודה לאתר משרות ב'נתיב עוקף משאבי אנוש'

שיתוף
אתר דרושים
אתר דרושים

מחפשי עבודה מתמודדים עם אתגרים לא פשוטים. רק 30% מהמשרות מפורסמות במדורי הדרושים הרשמיים, כשמכל 1,000 קורות חיים שנשלחים און-ליין, רק 5 מגיעים לידי מנהל הגיוס המקצועי. האתגר המרכזי העומד מול מחפש העבודה הוא להגיע לאותם 70% משרות הלא מפורסמות רשמית או החסויות, מבעוד מועד ולשווק את עצמו נכון מול הגורם המתאים.

מאגר המשרות הבלתי גלויות הוא 'מכרה הזהב' של מחפשי העבודה, על כן אתר התעסוקה Career Finder מקדיש סמינר מקוון ייעודי לדורשי העבודה תחת השם Hidden Job Finder, שמשמעו איתור המשרות החבויות.

מטרת הסמינר הינה ללמד את דורשי העבודה על ההזדמנויות התעסוקתיות הקיימות אי שם במשק, מחוץ לטווח השגתם כיום, תוך הקניית כלי עבודה שיסייעו בידיהם לאתר את ההזדמנויות השונות ולמצוא דרכים יצירתיות להגיש מועמדות לאותם תפקידים מבוקשים.

הסמינר, האורך מספר שעות, לוקח את דורש העבודה, צעד-אחר-צעד, במסלול החיפוש הלא קונבנציונאלי, החל משימוש במנועי החיפוש (כמו גוגל) ועד לחיפוש הזדמנויות תעסוקתיות ברשתות החברתיות ובאתרי הבית של חברות מובילות. בשלביו המתקדמים של הסמינר, דורש העבודה צפוי ללמוד כיצד פונים למנהלי גיוס במקרה של הגשת מועמדות למשרה 'חסויה', לרבות תסריטי שיחה ותבניות מכתבי פניה למגייסים.

פגי מק-קי, מנכ"לית Career Finder, ערכה את תכני הסמינר והיא זו שמעבירה אותו לכל אורכו. מק-קי: "דורשי העבודה אינם מבינים שהדרך הקשה ביותר להתקבל לעבודה היא לעבור בערוצי הגיוס המקובלים של מחלקת משאבי אנוש. הם לא מבינים שקורות החיים שלהם הולכים לאיבוד בתהליך גיוס ארוך ומסורבל שאורך, נכון להיום, בממוצע 8 עד 9 חודשים. הערוץ הטוב ביותר הוא הערוץ הישיר מול המנהל המקצועי שהוא בעצם 'נתיב עוקף משאבי אנוש'. אנחנו רק מלמדים אותם איך להגיע למשרות הנחשקות ולגורמים הרלוונטיים בארגון, שעד כה לא היו נגישים להם וזאת במטרה לאפשר להם להשתלב בעבודה – בתוך כמה שבועות בלבד."

Career Finder הוא אתר דרושים ואתר המספק פתרונות תעסוקתיים לציבור רחב של עובדים ומעסיקים מארה"ב, קנדה, מקסיקו, אוסטרליה, אנגליה ואיחוד האמירויות הערביות. החברה נוסדה בשנת 2009 והיא מציעה כיום למעלה מ-30 מוצרים ושירותים שונים המהווים פתרונות תעסוקתיים לציבור המעסיקים ודורשי העבודה. 

כנס מיזוגים ורכישות בהיבט המשאב האנושי

אין תגובות

השאר תגובה