איך לפנק? רווחה לעובד ולילדים!

איך לפנק? רווחה לעובד ולילדים!

חברת Catch DI מזמינה אתכם לפנק את העובדים בכרטיסים מוזלים לפסטיגל ולהצגות ילדים נוספות. בואו לשמוע פרטים באירוע השקת SPY פסטיגל 2012 שיערך ב-12.9

שיתוף

פסטיגל מבצע

החגים בפתח, באוויר יש כבר ניחוח של ציפייה, בישולים וסתיו שמסרב להגיע. כל עובד מצפה לתווי שי או מתנה לחג, וגם להטבות השנתיות. אם יש דבר שהעובדים באמת אוהבים, הוא אירועים, ובמיוחד כאלה הכוללים גם בני משפחה. אלה הם חביבי הקהל. פרט להנאה שבבילוי המשפחתי, בעובדים מועלים תחושות שייכות לארגון וגאווה רבה. אין ספק, כרטיסים מוזלים להצגה שילדים כל כך אוהבים, נותנת גם פיתרון לבילוי משותף עמם בימי החופש.

חברת Catch DI משווקת הצגות ילדים, ומזמינה אתכם לצ'פר את העובדים בכרטיסים מוזלים לפסטיגל שיתקיים כמיטב המסורת בחנוכה. כהקדמה, החברה מזמינה שני נציגים מכל חברה לאירוע השקה חגיגי של פסטיגל 2012, והפעם – SPY פסטיגל. האירוע יתקיים בתאריך 12.9.12 בשעות 12:00 או 14:00.

חברת Catch DI מציעה מוצרים נוספים לחנוכה, כמו קבלות פנים והפנינג במשרדי החברה המזמינה, קרקס והפקות תוכן מותאמות לכל ארגון ועוד.

כמו בכל שנה, תקופת החגים וגם חנוכה, חג הכולל לא מעט ימי חופשה לילדים, מחלקות הרווחה בארגונים וחברות כמרקחה: החברוצ מתלבטות בין מגוון פעילויות הרווחה האפשריות שניתן לארגן. פעילויות רווחה כוללות ארגון אירועים, והטבות לעובדים, ומומלץ להשתמש בשתיהן כדי להגיע אל לב העובדים. הטבות והנחות ניתנות גם לשיתוף המשפחה, כאשר היתרון הבולט של הצגת ילדים המוצעת בהנחה הוא שההצגה אינה כוללת את תכני מקום העבודה. העובדים זקוקים לרענון, עובדים רעננים אפקטיביים יותר בעבודה.

מזה שנים נחשב הפסטיגל לאירוע הילדים של השנה בכלל, ושל חנוכה בפרט. זה מתחיל בבקשה ראשונה, כשאנו מנסים לחמוק ממנה באלגנטיות. כשהם מספרים לכם שלחברים שלהם כבר קנו כרטיסים – אתם נכנעים. אז מגיע מכשול המחיר. כל כך הרבה כסף לכרטיס אחד? מה עושות משפחות עם שלושה, ארבעה או יותר זאטוטים מתלהבים וחולמים על הבמה המוארת, על הריקודים והשירים? מנסים להשיג הנחות, לא כולן ברות השגה, כך שבכל מקרה יוצאים מאירוע הפופולארי עם חורים בכיס.

להרשמה להשקת SPY פסטיגל, יש לשלוח בקשה בציון שעת ההגעה המבוקשת (12:00 או 14:00), למייל: boaz@catchdi.co.il.

לאחר קבלת אישור ממייל זה ישמרו המקומות. ההזמנה תקפה לשני נציגים מכל ארגון. מספר המקומות מוגבל.

כנס משאבי אנוש שנתי 2022

אין תגובות

השאר תגובה