HR Tech כנס משאבי אנוש

HR Tech כנס משאבי אנוש

כנס HR Tech הינו כנס ייחודי המיועד לקהל מנהלי משאבי אנוש מכלל הארגונים במשק שמטרתו להביא את כל מה שחדש ומיוחד בניהול ההון האנושי מהצד הטכנולוגי.

HR-Tech כנס משאבי אנוש

בשיתוף –   אנשים ומחשבים

משתתפי כנס HR Tech מקבלים סקירה מקיפה על ההתפתחויות הטכנולוגיות התומכות בניהול ההון האנושי, בכנס מוצגים פרויקטים טכנולוגיים ופרויקטי תוכנה מארגונים שונים בהיביטי ניהול ההון האנושי: תוכנות גיוס, אפליקציות, שירותי רשת, חבר מביא חבר, סימולציות, לומדות הדרכה ועוד.

מטרת כנס HR Tech להעלות מודעות לחשיבות שבשימוש באמצעים הטכנולוגיים הקיימים לניהול משאבי האנוש בארגון וכן להביא לשיפור מעשי בידע וביכולות של משאבי האנוש להביא לידי יישום פרויקטים מורכבים מהתחום הטכנולוגי לתוך הארגונים וזאת ע"י שימוש נכון במתודות, כלים, תוכנות ואמצעים הזמינים בשוק – וזאת באמצעות למידה מניסיונם של עמיתים למקצוע ומומחים בתחום.

כנס HR Tech 2013 ייערך ב-11 ליוני
במרכז הכנסים וואהל סנטר (מול אוניברסיטת בר אילן)
עלות הכנס 550 ש"ח למשתתף (450 ש"ח לנרשמים עד ל-16.5)

לקבלת פרטים נוספים והתחלת רישום לכנס הגיוס, יש להזין את הפרטים הבאים, וללחוץ על הכפתור:

* לאחר מילוי הטופס תשלח חוברת לו"ז הכנס וטופס רישום למייל שיוזן!

* פרטים מלאים על הכנס (לו"ז, מסלולי הרצאות, מידע על ההרצאות ועל המרצים ועוד…) ניתן למצוא בהמשך דף זה (פשוט לגלול כלפי מטה).

[adrotate banner="102"]

לו"ז כנס משאבי אנוש –  HR Tech

08:00-09:00התכנסות ורישום, מזנון בוקר באיזור ההתכנסות – זמן מצויין לנטוורקינג!
09:00-09:20

דברי פתיחה

יושבת ראש הכנס: טלי (רויטל) שקד, מומחית עולמית למערכות מידע בעולם משאבי אנוש, מלווה מנהלי משאבי אנוש בשיפור תהליכים והטמעה של מערכות משאבי אנוש כבר 20 שנה. כיום משמשת כמנכ"ל חברת Blat-Lapidot HR cloud

 

טלי (רויטל) שקד
טלי (רויטל) שקד
09:20-10:00

Case Studies – חברת טבע:
תמורות ותהפוכות בכלים ובטכנולוגיות לניהול משאבי אנוש

בימים אלו, מערך מש"א בטבע נערך מחדש לתמיכה באתגרים העתידיים של החברה. הכלים והטכנולוגיות מהווים מרכיב מרכזי ומשמעותי ביכולת של מש"א להוביל ולנהל את השינוי. בהרצאה נשמע מפי ענת מרקוס על התפקיד של טכנולוגיות מש"א בשינוי ועל החשיבות של פנוקציית IT HR ייעודית לניהול האתגר.

ענת מרקוס, מנהלת טכנולוגיות גלובאליות לניהול מש"א, טבע. במהלך הקריירה שלה, פיתחה ענת מומחיות בניהול טכנולוגיות עסקיות בתחום מש"א (בין השאר בחברת בסלקום, קומברס וחב' היעוץ AKT).

ענת מרקוס
ענת מרקוס
10:00-10:45

5 המגמות העיקריות בתחום פתרונות HR
Cloud, Integrated, Social, Mobile, Big Data

בתקופה האחרונה אנו עדים לשינויים מרחיקים לכת בתחום טכנולוגיות HR, דור חדש לחלוטין של פתרונות החל להחליף בהדרגה את המערכות הקיימות, אשר ברובן, פותחו לפני למעלה מ-20 שנה. הארגונים המוגדרים כ Early Adapters כבר שם, וצפוי כי ארגונים רבים נוספים יחלו באימוץ הפתרונות מהדור החדש בשנים הקרובות. מה בעצם מאפיין את הפתרונות הללו ומה הופך אותם בעצם ל"דור חדש"?

יואב ונטורה, שותף מנהל בחברת AKT. יואב מוביל בין השאר, את פעילותה של החברה בתחום טכנולוגיות משאבי אנוש, ובמסגרת זו אחראי על שיתוף הפעולה הפורה שלה עם חברת SAP-SuccessFactors. יואב הנו מהנדס תעשיה וניהול, בוגר אוניברסיטת ת"א.

יואב ונטורה
יואב ונטורה
 10:45-11:30
הפסקה – כיבוד עשיר ומינגלינג באיזור ההתכנסות
11:30-12:15

יישומים טכנולוגיים לפיתוח מנהלים

האם יתכן שהגענו למצב בו המחשב מלמד אותנו מיומנות אנושיות? עד היום סברנו שהטכנולוגיה תאפשר לנו צורות למידה חדשות והתמודדויות חדשות בעולם רכישת מיומנות וידע- אבל "פלישה" לעולם רכישת מיומנויות רכות כגון ניהול אנשים הוא מפתיע ומעניין. דר' יעל לפידות תתאר בהרצאתה את פריצת הדרך החדשה ותדגים באמצעות טכנולוגיות מיחשוב את התמיכה בon-boarding  של מנהל לארגון חדש. – מ ר ת ק !

ד"ר יעל לפידות–רז, ראש המחלקה ללימודי ייעוץ וניהול משאבי אנוש, בית ספר למנהל עסקים, המכללה למנהל.

יעל לפידות
יעל לפידות
12:15-13:00

ניהול ויצירת תכני למידה לתהליכים עסקיים בארגון

כיצד מנהלים ביעילות תכני למידה משלב יצירה התכנים באופן אפקטיבי, דרך ניהולם והנגשתם לעובדים ועד למעקב אחר ביצוע ויצירת מדדים ארגוניים.

הטכנולוגיה היום מאפשרת ליצור תכני למידה מקוונים אינטראקטיביים באופן אוטומטי אשר מאפשרים ללומד להתנסות בפועל בדרכי העבודה וללמוד מהתנסות ומטעויות על גבי מערכות במקום בזמן אמת מול לקוח או מערכת פעילה. בהרצאתו יציג כריס את הפתרונות הקיימים אשר משמשים את הארגונים המובילים בעולם בתחום ההדרכה הארגונית.

מרצה מחו"ל:
 
Chris McLellan 
13:00-13:30הפסקת התרעננות – קפה ועוגיות 
13:30-14:45

פיצול למושבים

טכנולוגיה בשירות ההדרכה הארגונית

טכנולוגיה כמנוף לניהול ההון האנושי

Sharing – בשרות קהילת הגיוס ומשאבי האנוש

כמה פעמים התקשית למצוא את המועמד המתאים לתפקיד מבין עשרות עד מאות קורות חיים ?… כמה היינו רוצים כמגייסים שמישהו יכנס למשרד שלנו ויגיד " הי.. אני מכיר את האדם שאת/ה מחפש/ת "… ועד כמה אנו מנסים לעיתים לקדם עובדים יקרים מהם נאלצנו להיפרד במציאת מקום העבודה הבא שלהם, או מועמדים מרשימים שפגשנו ולא התאימו לתפקיד בארגון שלנו ?…

מזמינים אתכם למפגש שכולו Sharing

מיכל מגן, מייסדת ובעלת האתר Sharing HR משתפים ומגייסים ברשת. האתר הוא רשת מקצועית סגורה המיועדת לקהילת מנהלי משאבי אנוש והעוסקים בגיוס במסגרת ארגונים בלבד ובמרכזו תפיסת גיוס חדשנית. מיכל בעלת ניסיון של למעלה מ 15 שנה בתחום הגיוס ומשאבי האנוש. האתר זכה לאחרונה בתחרות SmartUP לסטארט-אפים מתחילים.

מיכל מגן
מיכל מגן

Workforce Analytics –
מה שמעבר לדוח תקן-מצבה….

בארגונים, ובפרט בגדולים שבהם, נצברות במערכות טכנולוגיות שונות, כמויות אדירות של מידע הקשור לעובדים. אך באופן מעט מפתיע, למרות עושר המידע, על פי רוב, ארגונים מתקשים לעשות שימוש משמעותי בנתונים אלה, מעבר לדוחות בסיסיים כמו דוחות מצבה, ובמקרה הטוב דוח סיבות עזיבה…
שאלות מורכבות יותר כגון – מה שיעור העזיבה מרצון בקרב ה high performers, או מהם מעברי התפקידים הנפוצים ביותר בארגון הן שאלות שבדרך כלל ארגונים מתקשים לספק אליהם תשובה.

בהרצאה, נסקור את עולם ה workforce analytics, את חשיבותו העסקית, את מודל הבשלות הארגונית בישום workforce analytics ואת הקשיים הנפוצים בהטמעה.

אוהד גירון, הנו מומחה בתחומי ה Workforce Analytics בחברת AKT. טרם הצטרפותו ל AKT עבד אוהד כ-9 שנים בחברת אינטל, שם הוביל פרוייקטים בתחום HR Analytics  בהיקפים נרחבים. אוהד הנו מהנדס תעשיה וניהול בוגר אוניברסיטת בן גוריון, ובעל תואר MBA מאוניברסיטת ת"א.

אוהד גירון
אוהד גירון

Case Studies –
בזק בינלאומי:

טכנולוגיות למידה
בתהליכי קליטה

מקרה מבחן של הטמעת טכנולוגיית למידה בבזק בינלאומי עבור ביצוע חניכה בתהליך הקליטה לארגון.

במסגרת ההרצאה יוצג פתרון הדרכתי שלם המבוסס על למידה מרחוק בעבור אוכלוסיית השותפים העסקיים אשר הינם עובדים חיצוניים לבזק בינלאומי. ג'אז ישתף אותנו בסיבות שבשלן יצאו לדרך, מה היו האתגרים אל הקהל ההטרוגני ומבוזר, ונלמד על תהליך העבודה וחיבור ליעדים העסקיים (ROI).

נשמע על הפתרון ההדרכתי – מסלול מובנה באמצעות מערכת ה-LMS הכולל תוצרי למידה מגוונים, וכיצד השותפים העסקיים נעזרים בפתרון הדרכתי ככלי הערכתי בתהליכי קליטת כוח אדם.

ג'אז ורשינין‎, מנהל מחלקת פיתוח למידה בבזק בינלאומי. בוגר תואר ראשון בטכנולוגיות למערכות למידה, מתעסק למעלה מ-10 שנים בעולם ההדרכה וניהול ידע במגוון חברות: שטראוס, MIS, BPM ועוד.

גאז ורשינין‎
גאז ורשינין‎

גיימיפיקיישן להנעת עובדים

דור ה-Y מהווה חלק משמעותי מכח העבודה המודרני, בתחום המכירות והשירות, בהיי טק, ובתחומים רבים נוספים. למעשה, כמעט כולנו הפכנו להיות דור ה-Y בהתנהגותנו (גם המבוגרים יותר) – מרבית הארגונים רואים בתופעה כבעיה ולא כהזדמנות, מה שמונע מהם למקסם באופן מיטבי את הפוטנציאל הגלום במאפיינים של דור זה.

בהרצאה נראה כיצד שילוב אלמנטים מעולם המשחקים, כגון תחרויות אישיות וצוותיות, שיתוף פעולה, התקדמות השחקן והכרה בתרומתו לארגון, הופכים להיות כלי חדשני, משמעותי ואפקטיבי בקידום מטרות הארגון תוך השמת העובד במרכז, הגברת המחויבות והמוטיבציה שלו, ושיפור ההלימה בין היעדים האישיים של העובד ליעדי הארגון. עולם הגיימיפיקיישן ממנף את ההזדמנות ומביא למקסום התועלות.

גל רימון, מנכ"ל ומייסד חברת GamEffective, פתרון Gamification הממוקד בשיפור תהליכי מכירות, שירות לקוחות, שיתוף ידע וקידום הדרכות והכשרות. עם מעל ל-20 שנות ניסיון בפיתוח פתרונות עסקיים/טכנולוגיים במיקוד על עולם המכירות, השירות, המדידה, אנליזה ותמרוץ.

מנכ"ל חברת גילון תובנה עסקית וסמנכ"ל בכיר בנס טכנולוגיות לשעבר.

גל רימון
גל רימון
14:45-15:30ארוחת צהריים מלאה

כנס HR Tech 2013 ייערך ב-11 ליוני
במרכז הכנסים וואהל סנטר (מול אוניברסיטת בר אילן)
עלות הכנס 550 ש"ח למשתתף (450 ש"ח לנרשמים עד ל-16.5)

לקבלת פרטים נוספים והתחלת רישום לכנס הגיוס, יש להזין את הפרטים הבאים, וללחוץ על הכפתור:

* לאחר מילוי הטופס תשלח חוברת לו"ז הכנס וטופס רישום למייל שיוזן!

* פרטים מלאים על הכנס (לו"ז, מסלולי הרצאות, מידע על ההרצאות ועל המרצים ועוד…) ניתן למצוא בהמשך דף זה (פשוט לגלול כלפי מטה).

[adrotate banner="102"]