שיתוף

כאשר מועמדים שוקלים להצטרף לחברה חדשה, הם בוחנים היטב גורמים הקשורים לעבודה השוטפת כגון: הקולגות לעבודה, עיצוב המבנה והמשרדים, הטכנולוגיה המתאפשרת, ואחד הדברים החשובים ביותר שהם שוקלים בטרם בוחרים מקום עבודה חדש: האיזון בין העבודה לחיים הפרטיים.

כיום נושא האיזון בין העבודה לחיים הפרטיים הוא נושא מהותי וקריטי. חברות, שמבינות את החשיבות המנטלית והפסיכולוגית של העניין עבור העובדים, יוזמות ופותחות בפניהם אפשרויות שונות וגמישות להשגת האיזון המיוחל כגון: פעילויות ספורט וכושר, שעות עבודה גמישות, אפשרות עבודה מהבית, עידוד חופשות משפחתיות, ועוד.

להלן 6 חברות שהמדיניות שלהן כוללת איזון בין העבודה לחיים האישיים:

Verizon

חברת Verizon מחויבת לספק לעובדיה נוחות ככל האפשר בעבודה. בבניין החברה יש חדר כושר משוכלל שבו עובדים יכולים לקחת שיעורים כמו פילאטיס, או להתאמן במשך היום לבד או עם קולגה לעבודה. בנוסף על ההטבות במשרד, Verizon מעודדת גמישות עם תכנית "ניידות בעבודה", אשר מאפשרת לעובדים את הכלים הטכנולוגיים לעבודה מהבית בתקופות מסוימות ובמועדים שנוחים להם.

World Wildlife Fund

WWF מאמינה בלסייע לעובדים למצוא קצת איזון ביום העבודה שלהם. כל יום בארוחת צהריים, לצוותים יש הזדמנות להשתתף ב Brown Bag Bages – שם הם יכולים לדון בפרויקטים האחרונים שלהם, להתחבר לרשת ולשתף פעולה עם עמיתים לעבודה ואפילו עם המנכ"ל. בנוסף הם מורשים ללמוד דברים חדשים ע"י קורסים ושיעורים ממומנים ע"י החברה.

OwnLocal

חברת OwnLocal לא משקיעה בעובדיה רק באופן מקצועי, אלא גם מבחינה רגשית ופיזית. עם תחילת העבודה, כל עובד מצויד במד צעדים Fitbit בעוקב אחר מספר הצעדים והקלוריות שהוא שורף, על מנת לעודד אורח חיים בריא. העובדים בחברה יכולים לראות על המסכים אילו עובדים מבצעים הכי הרבה כושר.

Discovery

ב- Discovery, רווחתם של העובדים תמיד במקום הראשון. בתור התחלה, Discovery מציעה שיעורים ואירועים שיעזרו לצוות ללמוד בדרכים חדשות ויעוררו בהם יצירתיות באמצעות תכנית הקליידוסקופ שלה. אבל מה שמרשים אף יותר, הוא מרכז הבריאות בתוך בניין החברה ומתחם הילדים שמציע לילדי העובדים טיפול וחינוך בזמן שהוריהם עובדים.

ZeroCater

בחברת ZeroCater מציעים לעובדים להיות שפים חובבים, כאשר כל עובד בחברה מקבל קצבה שנתית ע"ס 500 דולר להשתתף בשיעורי בישול, ארוחות צהריים של קייטרינג מדי יום, וחמש שעות של עוזר אישי חודשי – הכל למען אושרם ורווחתם של העובדים.

Marketwired

Marketwired מבינה את הכוח של לתת חזרה ולכן החברה מארגנת אירועי התנדבות במהלך השנה במטרה לסייע לבנות קהילות חזקות יותר, תוך מתן הזדמנות לעובדים להכיר אחד את השני טוב יותר. בנוסף לאירועים של החברה, העובדים מקבלים יום חופש אחד בכל רבעון כדי לעשות שינוי בחברה שחשוב להם.

כנס מיזוגים ורכישות בהיבט המשאב האנושי

אין תגובות

השאר תגובה