5 מועמדים שהלכו עד הסוף עם הגשת המועמדות שלהם והצליחו!

5 מועמדים שהלכו עד הסוף עם הגשת המועמדות שלהם והצליחו!

לא פשוט להיות מחפש עבודה. אתה צריך להתאים את קורות החיים שלך לכל תפקיד בו אתה מעוניין ולנסות שוב ושוב לשכנע את המראיינים לקבל אותך לתפקיד

שיתוף
דרכים מקוריות למצוא עבודה

דרכים מקוריות למצוא עבודה

בנוסף, עליך להקפיד להתבלט מיתר המועמדים כדי שאתה זה שיבחרו בו בסופו של דבר.

5 מחפשי עבודה אכן התבלטו במהלך חיפושי העבודה שלהם, אבל לא במהלך הראיונות דווקא.

אלכסנדר וליקי

אלכסנדר וליקי, ללא ספק לקח את עניין הגשת המועמדות שלו לחברת משחקי הווידאו Bethesda, ברצינות. הוא השקיע יותר מ- 2000 שעות עבודה ביצירת משחק וידאו עבור החברה, שימחיש את יכולותיו המקצועיות. את סרטון הוידאו של המשחק שיצר, הוא שלח למחלקת משאבי האנוש בחברה, ולמרות שהוא לא התקבל ל- Bethesda בסופו של דבר, הסרטון שפרסם ב- You tube גרף כמעט 2 מיליון צפיות, בין היתר של מגייסים מחברת המשחקים Bungie, אף היא שחקן מרכזי בתעשיית משחקי הוידאו, שגייסה אותו לעבוד אצלה.

דן האנטר

בשנת 2013, דן הנטר היה לפתע מובטל. אך במקום לגשת ללשכת האבטלה המקומית, הוא הקים אתר אינטרנט משלו ב- Jobhunter. האתר גרף מהר מאוד למעלה מ- 30,000 כניסות, וערוץ ה- YouTube של דן זכה ליותר מ -20,000 צפיות. דן הפך לסנסציה באינטרנט ואפילו רואיין בחדשות ה- BBC. בסופו של הדבר הוא מצא עבודה כמנהל שיווק דיגיטלי עם תנאים מצוינים. שלוש שנים מאוחר יותר הוא שוב מחפש עבודה, אך אין ספק שזה לא ייקח לו יותר מידי זמן.

פלים מק

בשנת 2011, פלים מק היה מובטל קרוב לשנה, וכבר החליט לעזוב את אירלנד ולנסות את מזלו התעסוקתי במדינה אחרת. אך רגע לפני שעזב את אירלנד, הוא משך את כל חסכונותיו והשקיע בשלט חוצות בדבלין, שדחק במעסיקים לגייס אותו. בנוסף לשלט, מק יצר קמפיינים בפייסבוק ובטוויטר שירוצו לצד השלט. לא עבר זמן רב עד שפלים קיבל יותר מ- 20 הצעות עבודה והתראיין ב- 5 מהם. בסופו של דבר הוא קיבל עבודה מדהימה כמנהל התקשורת בחברת הימורים גדולה. לטענתו של פלים, השלט התברר כהימור הטוב ביותר שהוא אי פעם עשה.

פלים מק

דיויד רואו

"תתלבש בבגדים המשובחים ביותר שלך ותיכנס לתוך שלט, איתו תצעד ברחובות לונדון". זו היתה ההוראה שקיבל דיויד רואו, שלפני כן שלח מאות קו"ח שלו כבוגר אוניברסיטה ולא זכה לתגובות (כנראה כיוון שהיה חסר ניסיון). רעיון לוח הסנדוויץ' לא היה טקטיקה למציאת עבודה, הוא פשוט הפסיד בהתערבות עם אביו וזו היתה משימתו. עם זאת, המשימה ההיתולית התבררה כפרודוקטיבית, כאשר הוצע לו תפקיד בחברת הגיוס הגדולה Parkhouse Bell, ממגייסים שהבחינו בו ברחוב.

דיויד רואו

מתיו אפשטיין

מתיו אפשטיין רצה לעבוד בגוגל. סרטון Ron Burgandy-esque"" שפרסם מתיו ב- You tube בו הוא מבקש מגוגל להעסיק אותו ומציין את התאמתו לתפקיד שיווקי, זכה לכמעט מיליון וחצי צפיות. גוגל לא העסיקו אותו אומנם, אך בעקבות הסרטון הוא התראיין במיקרוסופט, סיילספורס ואמזון. בסופו של דבר הוא התקבל למשרת שיווק בחברת הסטארט-אפ SigFig בסן פרנסיסקו.

כנס משאבי אנוש 2020

אין תגובות

השאר תגובה