4 כלים שיעזרו לכם לתכנן טוב יותר

4 כלים שיעזרו לכם לתכנן טוב יותר

כלים טכנולוגיים וידניים שיסייעו לכם בניהול זמן ומשימות עבודה

שיתוף
כלים לתכנון יעיל

כלים לתכנון יעיל

תכנון הוא דבר מאוד אישי ומה שעובד עבור אדם אחד לא יכול לעבוד עבור מישהו אחר. עם זאת, יש צורך לתכנן, ואם אתם שונאים תכנון, אולי כדאי לבדוק כמה דברים חדשים שיעזרו לכם ממש לתכנן את חייכם.

אחד הדברים המהנים ביותר בתכנון היום/השבוע/החודש, הוא שימוש בכלי תכנון טכנולוגיים אשר מקלים ומעודדים תכנון זה.

כלים שנועדו לעזור לך לתכנן לא צריכים להיות יקרים, הם צריכים לעבוד בשבילך. כלי התכנון של מישהו אחר עשויים לא להתאים ולא להיות הכלים הטובים ביותר עבורך.

בנוסף, בעוד שזה יהיה מדהים לו יהיה כלי תכנון אחד שעושה הכל, טרם נמצא אחד כזה, ולכן יש לשלב כמה כלים יחד כדי לבצע תכנון אופטימלי.

להלן 4 כלי תכנון שונים ואיכותיים למשתמש:

Fantastical 2

כלי Fantastical 2 מיועד לשימוש במק וגם במחשב סטנדרטי. הוא מסתנכרן עם Outlook ולכן אין צורך להזין אירועים פעמיים. הממשק של התוכנה פנטסטי, ואחד הדברים שניתן לעשות בלוח השנה במערכת, הוא לקבוע קוד צבע ערכי. זה עוזר למשתמש להבין ויזואלית כמה זמן הוא מבלה בפעילות מסוימת או בפרויקט. זה גם אומר למשמש אם הוא הקצה מספיק זמן לכל פעילות בהתאם לצורך. לדוגמה, אם תכננתם שהצבע סגול יהיה "זמן כייפי" ואתם לא רואים מספיק סגול בתוכנה, תוכלו לתכנן לעשות משהו בקשר לזה.

Erin Condren Life Planner

Erin Condren Life Planner מאפשר התאמה אשית של של המראה של הסגנון האישי שלכם ולשים לב לההעדפות. זה כלי מצוין לרשום בו הערות במהלך שיחות ועידה (ולא לאבד אותן) או לרשום מידע חשוב כמו מספר טלפון חשוב. אפשר גם להצמיד פתקים דביקים על תאריכים שתרצו.

Color Block Memo Notepad

Color Block Memo Notepad של חברת Rifle Paper הוא פנקס ותזכיר לרשימות עם כיסוי נהדר ל- iPhone. אחד הפריטים האהובים על המשתמשים הוא פנקס עם ימי השבוע שמזכיר לכם את הדברים שיש לעשות. צריך לזכור להתקשר לבנק ביום חמישי? פשוט תקבלו את זה כהודעה בפנקס. זה גם נהדר כאשר אתם נושאים לאנשהו, תוכלו לשאת איתכם "פיסת נייד אחת" עם תזכורות לשבוע. זה לא צריך להיות מודבק על לוח השנה האלקטרוני שלכם וכך זה אינו מגושם.

Noodle Notes from Free Period Press

כלי שאינו טכנולוגי דווקא אלא ידני, הוא Noodle Notes של חברת Free Period Press. הם החלו בספרי צביעה למבוגרים ומאז הרחיבו את המוצרים שלהם כדי לכלול ספרי צביעה של מנטרות וגלויות. החוברת האחרונה שפיתחו נקראת: Noodle Notes והיא פשוט מחברת קטנה עם מקומות לסימון בצבע. השימוש נוח וקל וניתן להשתמש בחוברת במהלך שיחות ועידה לציון הערות. המחברת הקטנה היא בגודל מושלם לכך ואינה כבדה בתיק הנסיעות שלכם.

תכנון הוא דבר מאוד אישי ומה שעובד עבור אדם אחד לא יכול לעבוד עבור מישהו אחר. עם זאת, יש צורך לתכנן, ואם אתם שונאים תכנון, אולי כדאי לבדוק כמה דברים חדשים שיעזרו לכם ממש לתכנן את חייכם.

כנס משאבי אנוש בנושא העצמת ההון האנושי

אין תגובות

השאר תגובה