שיתוף

מורן דורי מונתה לתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש בחברת הסטרט אפ היילו

חברת הסטרט אפ Hailo הודיעה על מינויה של מורן דורי לתפקיד סמנכ"לית משאבי האנוש של החברה. היילו מספקת מעבדי בינה מלאכותית למכשירי קצה

מורן דורי מביאה איתה אל התפקיד ניסיון של כ-15 שנים בעולמות משאבי אנוש בסקטור ההייטק.

בתפקידה האחרון כיהנה דורי כסמנכ"לית משאבי אנוש של בנק ההשקעות ג'יי. פי. מורגן ישראל. במסגרת תפקידה זה, היא ניהלה את מחלקת משאבי האנוש של שני משרדי החברה בישראל: בנק ההשקעות בתל אביב ומשרד הפיתוח בהרצליה.

בין השנים 2008 ל-2011 כיהנה דורי בכמה תפקידים במחלקת משאבי האנוש של חברת קוואלקום ישראל במת"מ חיפה.

בין תפקידיה הבולטים ניתן למנות תפקידי HRBP  (HR Business Partner) בשתי קבוצות ההנדסה הגדולות בחיפה. מדובר בשתי קבוצות העוסקות בחומרה, תוכנה, אלגוריתמים, ארכיטקטורה ועוד האחראים לשלבי הפרה סיליקון ופוסט סיליקון.

לדורי תואר ראשון בסוציולוגיה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני מאוניברסיטת בר אילן. כמו כן היא השלימה לימודי תעודה בהנחיית קבוצות מאוניברסיטת חיפה, לימודי עבודה מאוניברסיטת תל אביב וקואצ'ינג מהטכניון.

עם מינויה של דורי לתפקיד אמר אור דנון, מייסד משותף ומנכ"ל Hailo כי הידע והניסיון של מורן בניהול משאבי אנוש במגזר ההייטק בכלל ובתחום השבבים בפרט, יסייעו לחברה להתמודד עם הצמיחה המואצת שאנו חווים בעקבות גיוס ההון האחרון.

"הכניסה לייצור סדרתי של מעבדי הבינה המלאכותית שלנו למכשירי קצה והשותפויות האסטרטגיות שאנו חותמים בימים אלה, כרוכים בגיוס עשרות מפתחים ומפתחות נוספים ובבנייה נכונה של החברה כארגון שאנשים גאים ונהנים לעבוד בו".

איריס טנצר, מונתה לתפקיד סמנכ"לית ומנהלת אגף משאבי אנוש בחברת איילון ביטוח:

איריס טנצר קודמה לתפקיד סמנכ"לית ומנהלת אגף משאבי אנוש משאבי אנוש בחברת איילון ביטוח. בתפקידה הקודם כיהנה טנצר בתפקיד מנהלת מחלקת משאבי אנוש בחברה.

קרן גולדברג מונתה לתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש ותפעול בקבוצת ההייטק Ready

קרן גולדברג מונתה לתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש ותפעול קבוצת ההייטק Ready, המאגדת את המותגים Ready ו- RACHIP ומעניקה מעטפת R&D 360 לפיתוח שבבים, תוכנה וחומרה מקצה לקצה תחת קורת גג אחת.

עם פרסום ההודעה על המינוי אמרה רחלי גנות מנכ"לית ומייסדת הקבוצה, כי "אנחנו שמחים לצרף לשדרה הניהולית שלנו את קרן גולדברג, שתוביל קדימה את מהלכי התפעול וניהול ההון האנושי בחברה קדימה.

"קרן מצטרפת אלינו בתקופה של צמיחה משמעותית. השפעות מגיפת הקורונה והמחסור בעובדים בענף ההייטק הגבירו את הצורך בפתרונות המו"פ שלנו ואת הביקוש לפתרונות אלה".

גנות הוסיפה, כי "הביקוש הגובר למוצרים מבוססי שבבים, העלייה באוטומציה של ארגונים, הצמיחה בשימוש ובביקוש לטכנולוגיות המאפשרות, מעבר מכלכלת מוצרים לכלכלת שירותים, המעבר משירותים פיזיים לשירותים דיגיטליים ועוד,  יוצרים ביקוש גבוה לשירותי החברה".

ראש עיריית ראשל"צ לשעבר הגיש עתירה לביטול מינויו של אביעד חוגי לתפקיד מנהל אגף משאבי אנוש ולוגיסטיקה:

ראש עיריית ראשון לציון לשעבר, דב צור, הגיש עתירה נגד העירייה בדרישה לבטל את מינויו של אביעד חוגי לתפקיד מנהל אגף משאבי אנוש ולוגיסטיקה.

בעתירה טוען צור, כי במכרז הפנימי שפורסם באוקטובר 2019 הופיעו דרישות סף לתפקיד, הכוללות בין היתר ניסיון של חמש שנים לפחות בעבודה בתחום משאבי האנוש או בתחום הלוגיסטיקה. כמו כן נדרש ניסיון של שלוש שנים לפחות בניהול צוות עובדים מקצועי בכפיפות.

מהעתירה עולה, כי לדברי צור, על פי דו"ח ביקורת העירייה ומקורות חיצוניים, חוגי מונה לתפקיד למרות שלא עמד בתנאי הסף.

בנוסף טוען צור בעתירתו, כי העירייה עברה גם על חוזר מנכ"ל משרד הפנים, לפיו עובד במשרת אמון אינו יכול להתמודד במכרז פנימי, ועל כן חוגי, שהיה עוזרו של קינסטליך במשרת אמון, אינו יכול להתמודד על התפקיד שבו זכה. יתרה מכך, טוען צור, גם במכרזים חיצוניים נדרש עובד במשרת אמון לגזור על עצמו צינון של שנה.

מעיריית ראשון לציון נמסר, כי הליך הבחירה נבדק לאשורו על ידי כלל הגורמים הרגולטוריים המקצועיים הרלוונטיים, לרבות מבקרת העירייה, משרד מבקר המדינה ומשרד הפנים ולאחר שחוגי התמודד על התפקיד וזכה כדין במכרז שפורסם כחוק.

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה