2 דרכים לערב את העובדים המרוחקים

2 דרכים לערב את העובדים המרוחקים

כאשר אתה חושב על הצוות שאתה מוביל, זה קל לדמיין את הפנים של האנשים שאתה באינטראקציה איתם במשרד על בסיס יומי

שיתוף
לערב את העובדים המרוחקים

לערב את העובדים המרוחקים

אתה מבין את האישיות שלהם, האופי שלהם, סגנונות התקשורת שלהם והיבטים רבים אחרים, כי אתה יכול לצפות בהם מקרוב ובאופן קבוע אם אתה עובד באותו מיקום במשרד. עם זאת, במגוון אפשרויות התעסוקה של היום, עובדים מפוזרים גאוגרפית ברחבי הארץ ואף ברחבי העולם, ורוב הארגונים המובילים החלו לאמץ את מודל העבודה מהבית, כאפשרות תעסוקתית.

הטכנולוגיה חיברה את העולם באופן כזה שהפחיתה את החשיבות של המיקום הגאוגרפי במידה ניכרת. ארגונים יכולים לחסוך זמן וכסף על ידי מתן אפשרות לעובדים לעבוד מהבית, מבית הקפה השכונתי או במקומות אחרים הנגישים ללוויין.

אנשים שעובדים מרחוק שומרים על קשר עם המשרד ועל תחומי האחריות שלהם באמצעות שיחות ועידה, שיחות ווידאו, דואר אלקטרוני, הודעות SMS ויישומי ניהול פרויקטים מקיפים נוספים. לרוע המזל, ההתקדמות הטכנולוגית הזו אינה יכולה לשכפל את החוויה של הנוכחות הפיזית, מה שיכול לפעמים להוביל לעובדים מרוחקים להרגיש מנותקים ולעתים פחות מוערכים.

כל אחד מהעובדים שלכם צריך להיות מעודכן במשימות היום יום, ביצועים, מטרות, אתגרים ודיונים במקום העבודה השוטף. לפעמים, עובדים מרחוק "נשכחו" או נמנעו מלקבל תזכורות על פגישות, פרויקטים שונים וביוזמות. לעתים קרובות זה לא היה מכוון, אך זה לא דבר טוב עבור המורל של העובדים והשורה התחתונה של הארגון.
ישנם צעדים פשוטים ומעשיים שניתן לנקוט כדי להבטיח שהעובדים מרחוק שלכם שלך ירגישו שהם חלק מהפעולה ומחוברים לכוח העבודה כולו. להלן הדרכים לעשות זאת נכון:

הכרה במאמץ העובדים

זה קריטי שתעשו כל מאמץ כדי לזהות את התרומות של חברי הצוות שלכם מרחוק בדיוק כמו שאתם עושים עם העובדים במשרדים. כאשר העובדים אינם מרגישים מוערכים כראוי עבור המאמצים שלהם, הם ישקלו בסופו של דבר להחליף עבודה ואתם וודאי לא רוצים להרשות לזה לקרות, במיוחד אם אתם מסתכנים בלאבד כישרון עליון.
כדי לפצות על חוסר הקרבה הפיזית, שקלו דרכים שבהן אתם יכולים להבטיח שהעובדים המרוחקים שלכם יקבלו הכרה על הדברים הגדולים שהם עושים בצורה אישית יותר. משמעות הדבר היא ליידע עובדים אחרים להישגים של העובדים מרחוק, הן בדוא"ל והן באופן מילולי בפגישות צוות.

כללו את כולם בכל הפגישות

גם אם לפעמים יותר קל לזמן באופן ספונטני רק את חברי הצוות שבמשרד לפגישה, חשוב ואף הכרחי לכלול בפגישות הצוות את כל העובדים מרחוק. אם לא תכללו את העובדים המרוחקים שלכם, מה אתם חושבים שהתוצאה תהיה? התנתקות, חוסר אכפתיות ותחושה של חוסר ערך. העובדים המרוחקים שלכם צריכים להיות נוכחים בכל הפגישות בדיוק כמו העובדים במשרד. קחו את הזמן הנוסף כדי למשוך אותם לתוך הקבוצה, בין אם זה באמצעות ועידות וידאו או באמצעות שיחת ועידה, זה עשוי להצריך מאמץ נוסף, ואך זה שווה את זה.


אירוע משאבי אנוש 20-21.12.2021

כנס הגיוס השנתי 2021
כנס רווחה וחווית עובד 2021
כנס ההדרכה והלמידה 2021
באנר כנס דיני עבודה

אין תגובות

השאר תגובה