שנהיה לראש ולא לזנב: פרויקט מיוחד לראש השנה

שנהיה לראש ולא לזנב: פרויקט מיוחד לראש השנה

3 מנהלי משאבי אנוש מתחת לגיל 30 שכבר עשו היסטוריה

שיתוף
מנהל משאבי אנוש

מנהל משאבי אנוש

אם עלו אצלכם חששות לגבי העתיד של משאבי האנוש וכיצד ישתלבו בו אנשים צעירים ונמרצים, כעת תוכלו להירגע. מגזין משאבי אנוש בשיתוף פעולה עם חברות אמריקאיות, פרסם את רשימת 30 מנהלי משאבי האנוש המובילים בארה"ב, והמשותף להם? כולם מתחת לגיל 30.

כל מועמד שנבחר בקפידה הוכיח הצלחה מרשימה בתפקידו והותיר את רשמיו על השופטים. בחרנו עבורכם 3 מהם, שברגע זה מכתיבים את ההיסטוריה של המחר.

קווין הרטאוד

קווין הרטאוד הוא בכיר לפיתוח העסקה במח' התחבורה בחניבעל, מיזורי הוא בן 29 וחבר בכיר בצוות הממונה על הכשרה של 5,100 עובדים בתקציב שנתי של כ -200 אלף דולר. בעזרת התקציב, קווין פיתח ויישם שתי תכניות פיתוח מובילות ברחבי המדינה.

האקדמיה למנהיגות חזקה שאותה מנהל קווין, מתמקד בפיתוחם של כ- 600 עובדים שמובילים או שואפים להוביל תוכניות בתחום. כל משתתף משלים תוכנית מובנית על מגוון של מיומנויות מפתח, כולל תקצוב ו- IT, ומכשיר מנהיגים אחרים שירשו את תפקידי הבכירים. קווין פיתח בנוסף, מודל שנקרא 'Gear Up' במחלקה, שמטרתו היא להעביר את הדגש לעובדים החדשים מהאימונים בכיתה עד ה"פיתוח בזמן אמת", מודל שעשו בו שימוש מנהיגים בכירים ברמה הארצית.

מישל בריגמן

מישל ברידג'מן רק בת 27 וכבר לקחה על עצמה את המשימה של שילוב טכניקות רכישת כישרונות מודרניים לתוך סביבת הייצור המסורתית. כמומחית רכישת כישרונות (talent acquisition specialist) בחברת TAMKO Building Products Inc, מישל יישמה מערכת מקוונת שתחליף את 24 המסמכים אותם עובדים חדשים נאלצו למלא באופן ידני.

כעת העובדים חותמים על מסמכים אלקטרוניים בזמן קצר, מה שחוסך 4 שעות של עבודת ניירת מייגעת.
מישל אף הנהיגה שיטותחדשות לגיוס חברתי באמצעות הרשתות: אינסטגרם, לינקדאין, טוויטר ועוד, שפתחו עבור החברה את הגישה למאגר חדש של מועמדים מוכשרים שקשה למצוא.

ברידג'מן טווה בקפידה את תרבות החברה לכל נקודת גישה ומגע. כבעלת רקע בתקשורת, יש לה עין חדה עבור מיתוג החברה מה שמבטיח קשר עקבי ורציף עם כל מועמד חדש.

דניאל קרוס

הקריירה של דניאל קרוס (27), החלה כאשר סיים שתי תוכניות לחינוך אינטנסיבי: הוא קיבל תואר ראשון מהתוכנית המפורסמת בתעשייה ויחסי עבודה באוניברסיטת קורנל, ולאחר מכן השלים 30 חודשים בתוכנית ההסתגלות של HR One HR, שם למד את המודלים לדיסציפלינות משאבי אנוש.

לאחר תקופה של עבודה כיועץ משאבי אנוש בכיר בסן פרנסיסקו, דניאל עבר לעצב מחדש את המודלים של מיתוג המעסיק ואת אסטרטגיית ניהול הכישרונות כדי להתאים את מטרות ההתרחבות האגרסיביות של החברה שלו. התפקיד הנוכחי שלו הוא מנהל אסטרטגיית רכישת כישרונות (Talent acquisition strategy manager), ועבור החברה בה הוא עובד, הוא פיתח את אסטרטגיית CapAbilities, שנועדה להסיר מחסומים כדי לגייס אנשים עם מוגבלויות למקום העבודה.

בנוסף, דניאל פעיל גם במועצה המייעצת הצעירה של SHRM, שם הוא מנהל את יוזמת המדיה החברתית ומנהל את עריכת הפוסטים בבלוגים ובצ'אטים של האתר.

כנס משאבי אנוש שנתי 2022

אין תגובות

השאר תגובה