פלאפון זכתה בפרס הצטיינות בהדרכה ופיתוח ארגוני

פלאפון זכתה בפרס הצטיינות בהדרכה ופיתוח ארגוני

החברה זכתה בפרס במהלך הכנס הבינלאומי של ASTD, לאחר שהציגה את מתודולוגיית האימון המעשי "BEST" שבנתה

שיתוף
ניהול כוח אדם
הענקת תעודות הוקרה לעובדי אגף ההדרכה בפלאפון

חברת פלאפון זכתה בפרס הצטיינות בתחום ההדרכה והפיתוח הארגוני, בתחרות בינלאומית שנערכה על ידי ASTD, הארגון האמריקאי להדרכה ופיתוח (American Society for Training and Development).

החברה זכתה בקטגוריית מצוינות בהדרכה ושיפור ביצועים. בתחרות התמודדו 159 גופים מתחום הפיננסים, צבאות ותעשיות גדולות ברחבי העולם.

פלאפון קיבלה את פרס הארגון עבור מתודולוגיית האימון המעשי, אשר פותחה באגף ההדרכה של החברה, והוצגה כמודל "BEST", שהנם ראשי התיבות Business Environment Support Training

הפרס יוענק בחודש הבא בטקס שיערך בחודש הבא בדנוור שבקולורדו, במהלך הכנס הבינלאומי של ASTD. מודל "BEST" פותח באגף ההדרכה והפיתוח הארגוני של החברה ושהביא לזכייה, מתמקד בהתאמת ההכשרה שמוענקת לעובדים למאפייני החברה, תוך שיפור ממשי וניתן למדידה של ההישגים. המודל מתמקד בתקופת חניכה מעשית המתבצעת בשטח – במוקדי ומרכזי השירות של החברה, בשלב מוקדם יחסית בקורס ההכשרה של הנציגים ובניהולו והנחייתו של מדריך צמוד.

במסגרת תהליך ההדרכה מבצעים החניכים באופן מדורג את תפקידם המיועד, לרבות עמידה ביעדים ותוך המשך למידה, קבלת משוב באופן שוטף, שיפור ברור בביצועים וקיצור ניכר של אורך ההכשרה של עד 20%.

שופטי התחרות ציינו כי המודל הנו חדשני, המשלב שיתוף פעולה וממשקים נכון תוך כדי שיפור אמיתי בביצועים. דלית ברג, סמנכ"ל חטיבת משאבי אנוש בפלאפון, הודתה לעמליה כהן דואק מנהלת אגף הדרכה לשעבר ולעובדי אגף ההדרכה, על הגיית רעיון האימון המעשי, הובלתו, הטמעתו והבאתו לידי זכייה בפרס, ואמרה, כי "הזכייה בפרס הבינלאומי ממחישה את החשיבות העליונה שרואה פלאפון בתחום פיתוח ההדרכה, המעניק לעובדיה כלים להתמקצע בתחומם ולהעניק שירות טוב יותר ללקוחות החברה". 

כנס משאבי אנוש שנתי 2022

אין תגובות

השאר תגובה