שיתוף

עדי מנהלת את תחום משאבי האנוש והשכר של החברה על מאות עובדיה בבאר שבע, ותתמקד בפיתוח אסטרטגי של גיוס, ניהול, שימור עובדים, שמירה על יחסי עבודה ואחריות על הסכמי השכר השונים בחברה.

עדי מביאה עימה כ-10 שנות ניסיון בתחום משאבי אנוש, ניהול שכר, פיתוח וייעוץ אירגוני, מומחיות בדיני עבודה ועוד. בתפקידה הקודם שימשה כמנהלת משאבי אנוש של מפעל מטל-טק (מקבוצת IMC בבעלות וורן באפט).

עדי בוגרת תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה הפתוחה, תואר ראשון בניהול מאוניברסיטת בן גוריון, תעודת חשבת שכר מטעם לשכת רואי חשבון ומשמשת בנוסף כנציגת ציבור מעסיקים בבית הדין לעבודה.

עדי עסיס בובליל סמנכלית משאבי אנוש דן באר שבע

דן באר שבע מקבוצת דן תחבורה מפעילה את התחבורה הציבורית העירונית בבאר שבע מסוף שנת 2016. החברה מפעילה כ-190 אוטובוסים עבור כ-80 אלף נוסעים ביום, והביאה לבאר שבע בשורה של תחבורה ציבורית מתקדמת: חכמה, יעילה ונוחה.

החברה היא הראשונה והיחידה בארץ בה התשלום בכל צי האוטובוסים שלה אינו מתבצע על ידי הנהג, אלא במכונות אוטמטיות בלבד. כך נשמר בטחון הנוסעים ומתקצר משך הנסיעה.

לאחרונה יישמה החברה רפורמה מקיפה בקווי התחבורה הציבורית בבאר שבע, במסגרתה הוגדלו משמעותית כמות הנסיעות מדי יום והורחב כיסוי הקווים לכל רחבי העיר ההולכת ומתפתחת.

וכן סיימה לאחרונה משא ומתן על הסכם קיבוצי שנחתם עם ההסתדרות הכללית.

כנס משאבי אנוש 2020

אין תגובות

השאר תגובה