מערכת הבריאות באלסקה עוברת לניהול קורות חיים ב-Credential Agent

מערכת הבריאות באלסקה עוברת לניהול קורות חיים ב-Credential Agent

התוכנה לניהול קורות חיים, Credential Agent, נבחרה על ידי הנהלת בית חולים באלסקה, כתוכנת ניהול קורות החיים

שיתוף
ניהול כוח אדם
תוכנת משאבי אנוש

עולם הרפואה הוא דינאמי. רופאים עוברים מסלול ארוך של לימודים, הכשרות, השתלמויות, קידום מקצועי, תעודות והסמכות למיניהן ועוד. הטמעת תכנת Credential Agent בבית החולים תאפשר לרופאים (המועסקים בבית החולים ו/או לכאלה המבקשים להגיש מועמדות) לעדכן את קורות החיים בכל פעם שחל שינוי בסטאטוס שלהם (מקצועי אך גם אישי), כלומר ניתן לעדכן קורות חיים, און-ליין, ללא הגבלה במספר הפעמים כך שלמעשה רופא בבית החולים או מועמד למשרה  – יכולים לעדכן את קורות החיים בכל פעם שחל שינוי ולו הקטן ביותר. בכך למעשה, הופך קורות החיים למסמך כמה שיותר עדכני, רלוונטי ומהימן.

עדכון קורות החיים און ליין חוסך לצוות מחלקת משאבי אנוש זמן, מונע כפילויות, ובעיקר מבטיח שהמידע שיהיה בידיהם, לגבי רופאים במערכת ולגבי מועמדים – הוא המידע האמין והעדכני ביותר. בנוסף, התוכנה שולחת למועמדים המתאימים הודעות ותזכורות על משרות שמתפנות, לרבות מידע על תאריך אחרון להגשת מועמדות והטפסים הרלוונטיים.  

Credential Agent היא תכנה שמשרתת הן את מחלקת משאבי אנוש שכן היא חוסכת שעות עבודה מרובות באיתור מועמדים, קריאת קורות חיים לא רלוונטיים ובעיקר – איתור ידני של כישורים ספציפיים, הכשרות ורישיונות (כעת התוכנה מבצעת את התהליכים הללו באופן אוטומטי) אך בו זמנית היא מאפשרת לרופאים, להבטיח את סיכוייהם להתקבל לתפקיד המבוקש שכן קורות החיים שלהם מעודכנים תמידית ויש להם מידע, מבעוד מועד, על הזדמנויות תעסוקתיות במערכת.

נשיא Credential Agent סטפן הלסניק אמר: "כאשר אנחנו מציגים את התוכנה בפני לקוחות פוטנציאלים הם מבינים, בדיוק כפי שהנהלת בית החולים מינילאק הבינה – שזה פתרון מושלם לניהול מאגר קורות חיים. אין ספק שמאגר בו מנוהלים קורות חיים עדכניים כתחליף לשליחת קורות חיים דרך מייל ופקס והעברת כמה טפסים תחת אותו שם, יוצרים עומס ובלבול. אנחנו מספקים את הפתרון ה'מושלם' לשני הצדדים: המועמד אבל בעיקר – מנהל הגיוסים שנאלץ להתמודד עם כמות בלתי נדלית של קורות חיים. לכן Credential Agent זוכה לביקוש בקרב ארגון ממגוון תחומים, המבקשים ליעל את מערך הגיוס שלהם."

בית החולים מינילאק מספק שירות רפואי לציבור של למעלה מ-6,500 איש ובו מועסקים כיום למעלה מ-550 עובדים, מתוכם למעמה מ-100 רופאים.

סדנת פרזנטציה אפקטיבית והעברת מסרים מרחוק

אין תגובות

השאר תגובה