מחשבים מסלול מחדש: 4 טיפים חשובים להעברת עמוד הקריירה לנייד

מחשבים מסלול מחדש: 4 טיפים חשובים להעברת עמוד הקריירה לנייד

אם אתם עדיין חושבים על האתר שלכם לנייד כעל גרסה קטנה יותר של האתר השולחני שלכם, עליכם לחשוב שוב

שיתוף
עמוד קריירה בנייד

עמוד קריירה בנייד

כשזה מגיע לגיוס עובדים, אופטימיזציה של עמוד הקריירה שלכם לנייד הכרחית ואף חשובה יותר לפעמים מאשר צפייה דרך המחשב.

אם אתם רוצים לקבל פניות מכישרונות עליכם לוודא כי עמוד הקריירה שלכם בנייד מעודכן וקל לשימוש. על פי ממצאי המחקר האחרונים של חברת המחקר Kelton Global Research – 70% ממחפשי העבודה אמרו שהם רוצים להגיש מועמדות למשרות בסמארטפונים או בטאבלטים. 60% אמרו שהם לא ימשיכו עם יישום עבודה אם הם נתקלו בבעיות טכניות. זה מסתכם בהרבה מועמדים פוטנציאליים חזקים שיקחו את עצמם לאתרים אחרים במידה ועמוד הקריירה שלכם לא אופטימלי לנייד.

כיצד אם כך, מעבירים את עמוד הקריירה שלכם לנייד? להלן 4 טיפים יעילים:

חשיבות גודל המסך

לרוב עמודי הקריירה באתרי האינטרנט שולחן העבודה יש sidebars בשטח לבן שממוקם אסטרטגית כדי ללכוד את תשומת הלב ואת העין של המבקרים – שם ממוקמים החלקים החשובים ביותר של הדף. כשמעבירים את עמוד הקריירה לנייד, אתה עדיין רוצה שהעמוד ימשוך מבחינה וויזואלית, אך צריך שהעמודים יתאימו את עצמם בהתאם למסך המכשיר שבו משתמש הגולש. משמעות הדבר היא שניווט הופך בולט ומרכזי, וצריך שיהיה גם קל לקרוא מבלי שהעמוד יהיה קטן מדי או צפוף מדי. כלל אצבע: הימנע מתסכול המבקרים שלך.

אצבעות לעומת עכבר

אם ביקרת באתרים לנייד שבהם עליך להקיש על שורת טקסט ספציפית או להציב סימן ביקורת בתיבה קטנה, סביר להניח שאתה נתקל במצבים שבהם לחצת בטעות את הנקודה הלא נכונה במסך. בעוד שחץ העכבר הוא הרבה יותר מדויק, אנשים אינם מסתובבים עם העכבר מחובר לטלפונים שלהם. לכן, חשוב שהקישורים יתאימו לגודל האצבע הממוצע, כדי שכל אחד יוכל ללחוץ על קישורים או על תיבות בעמוד מבלי ללחוץ בטעות על קישורים אחרים. על הכרטיסיות והלחצנים להיות נגישים ואופטימליים להקשה בקלות רבה ודיוק.

הזזה וניווט מתקפל

אתר סלולרי טוב יוותר לגמרי על sidebars ותפריטים מרובים ובמקום זה יספק את כל הכותרות והתוכן הראשי גלויים בתבנית גלילה, בחלק העליון מלמעלה על המסך של הטלפון. הצופים יכולים להרחיב את הכותרות האלה כדי להחליק חץ פשוט, או להקיש על ווידג'ט מתקפל. המטרה היא לקבל את כל הנושאים העיקריים והכותרות בקלות, כך שאנשים ימצאו במהירות את מה שהם מחפשים ולאחר מכן תינתן להם את האפשרות להתעמק עמוק יותר עם החלקה אחת.

יישומי עבודה פשוטים

חשוב לזכור כי אנשים משתמשים בסמארטפונים שלהם כדי לבקש מידע נוסף או לשלוח טופס לפניה לעבודה, כיוון שהם רואים משהו שמושך את תשומת לבם ברגע זה – והם רוצים לטפל בו עכשיו. אם זה לוקח יותר מכמה קליקים, הם יאבדו עניין וימשיכו הלאה. באתרים הטובים ביותר לנייד יהיה כפתור פשוט כגון: "אני מעוניין", עליו המועמד יוכל ללחוץ כדי להחיל באמצעות פרופיל ה- LinkedIn שלו את קורות החיים או להעלות קובץ בקלות מהנייד. צריך שהמועמד יוכל להעלות בקלות קובץ קורות חיים בלחיצה אחת שתספק אפשרות למשוך את הקובץ מתוך התיקיות בנייד או מתוך אחסון ענן. כל דבר שיצריך יותר מאשר אחד או שני קליקים, עשוי להרחיק מועמדים מהעמוד. בנוסף, על הפונה לקבל במהירות אישור כי המידע התקבל.

יריד משאבי אנוש 2022 - ריבוע

אין תגובות

השאר תגובה