מובילה חברתית

מובילה חברתית

TribeHR זכתה בתואר התוכנה המובילה לניהול הון אנושי 2012 בקטגוריית פתרונות למדיה החברתית

שיתוף
תוכנת משאבי אנוש
תוכנת משאבי אנוש

התוכנה לניהול הון אנושי TribeHR, המציעה לארגונית פלטפורמה חדשנית לניהול ההון האנושי לרבות ממשק גיוס עובדים, גיוס באמצעות רשתות חברתיות, פיתוח כישרונות Talent Management, הדרכה, שכר ועוד – זכתה בתואר היוקרתי TekTonic Award 2012 של מגזין משאבי אנוש HRO Today Magazine.

הבחירה ב- TribeHR על פני חברות מתחרות נעשתה בזכות פלטפורמת הרשת החברתית המפותחת שמציעה החברה ללקוחותיה, שהיא רק אחת מבין מגוון רחב של ממשקים לניהול דיסציפלינות שונות במחלקת הון אנושי. כלל הממשקים הללו זמינים למשתמשים (בעיקר חברות קטנות ובינוניות), באמצעות הרשת במודל השירות כתוכנה SaaS.

"הדגש המרכזי שלנו ב- TribeHR הוא יצירת פלטפורמה אידיאלית למדיה החברתית ועל כן אנחנו נרגשים לזכות בפרס על חדשנות בתחום חדשנות בטכנולוגיית משאבי אנוש בקטגוריית פתרונות לרשת החברתית", אמר ג'וסף פאנג, מנכ"ל TribeHR "אנחנו מביאים לעולם ה-HR זן חדש של כלים לניהול מערך ההון האנושי, באמצעותו ניתן לתקשר עם אנשים, להעביר ערכים, לחתור ליעדים ולהציג תוצאות – בדרך חדשה וייחודית לגמרי. כיום, כשחברות מהמרות על המדיה החברתית כערוץ ראשי לגיוס ושימור עובדים, תוך יצירת השראה, אנחנו מספקים להם את הפלטפורמה האידיאלית לנהל את כל המערך."

TribeHR תוכננה במיוחד עבור הצרכים הספציפיים של חברות קטנות עד בינוניות, במטרה לספק להם פתרון מבוסס ענן לניהול נכון של מערך ההון האנושי, כולל כל שלב מחזור חיי העובד. TribeHR מציעה לעובדים פלטפורמה לאיתור מועמדים ומעקב אחר קורות החיים לאורך כל תהליך הגיוס, כלי להערכת עובדים, מערכת שכר ותגמולים, מעקב אחר זמני ביצועי, מדריך / תיקיה של העובדים הכוללת היסטוריה תעסוקתית ועוד.

מטרת השימוש בתוכנה הינו לסייע לארגון לעבור לתהליכים מחשובים כדי לחסוך זמן ובו בעת לנהל את מערך משאבי אנוש בארגון בצורה מתקדמת ומושכלת יותר עם דגש על היבטים אסטרטגיים. כך חברות המשתמשות בתוכנת TribeHR מקצות פחות זמן לתהליכים אדמיניסטרטיביים ויותר זמן לניהול ערוצים מתקדמים לגיוס ושימור עובדים.

HRO Today Magazine הוא מגזין מקצועי לקהילת מנהלי משאבי אנוש והוא נהנה מתנועה של למעלה מ-70,000 גולשים בחודש, כולם מנהלי משאבי אנוש בחברות המובילות בזירה הבינלאומית. המגזין מתמקד בנושאי הליבה של תחום משאבי אנוש וביניהם: גיוס עובדים, הדרכה, פיתוח ארגוני, שכר ותגמול, מנהיגות ארגונית ועוד. כמידי שנה, בוחר המגזין את החברות המסחריות המובילות בפתרונות חדשניים וייחודיים לתחומים שונים בענף.  

כנס משאבי אנוש שנתי 2022

אין תגובות

השאר תגובה