כנס רווחה 2013

כנס רווחה 2013

נושא הרווחה הינו בעל השפעה רבה ביותר על הארגון, הן על העובדים, דרך שיפור המוטיבציה והמחויבות שלהם לצד שיפור שביעות הרצון, הן על אגף משאבי אנוש, גם בהיבט של הנראות מול כלל העובדים וגם ככלי מסייע לקידום פעילויות משאבי אנוש שונות, והן על ההנהלה, עקב היות הרווחה כלי חזק מאד לקידום מטרות עסקיות שונות.

למרות זאת, בחלק מהארגונים מערך הרווחה נתפס כגוף שעוסק בימי כיף ומתנות לחגים, ולא כשותף לגיבוש מדיניות משאבי אנוש ולמימוש היעדים הארגוניים. תפיסה זו גם מוצאת את ביטויה בכך שחלק מכנסי הרווחה הינם בעיקר כנסי ספקים בהם מוצגים מוצרי רווחה שונים.

כנס זה, כנס הרווחה 2013, של פורטל HRus , יעסוק בצדדים המקצועיים של עולם הרווחה, החל מגיבוש אסטרטגיית רווחה כנגזרת מאסטרטגיית הארגון ומאסטרטגיית משאבי האנוש, דרך השימוש ברווחה להשגת יעדים ארגוניים כגון שימור עובדים, שיפור ה-Engagement ועוד, וכלה בנושא החשוב של אחריות חברתית.

כנס רווחה יעסוק במספר נושאים עיקריים:

  • אסטרטגיית הרווחה, וחיבור הרווחה ליעדים העסקיים.
  • הרווחה כמנוף למימוש מטרות ארגוניות כגון שימור עובדים, Engagement ועוד.
  • רווחה ואחריות חברתית.
  • הצגת רעיונות יישומיים.

כנס רווחה ארגונית

נותני חסות הפנינג משאבי אנוש

 

כנס רווחה ייערך ב-31 ליולי
במרכז הכנסים וואהל סנטר (מול אוניברסיטת בר אילן)
עלות הכנס 550 ש"ח פלוס מע"מ

לקבלת פרטים נוספים והתחלת רישום לכנס דיני עבודה, יש להזין את הפרטים הבאים, וללחוץ על הכפתור:

* לאחר מילוי הטופס תשלח חוברת לו"ז הכנס וטופס רישום למייל שיוזן!

* פרטים מלאים על הכנס (לו"ז, מסלולי הרצאות, מידע על ההרצאות ועל המרצים ועוד…) ניתן למצוא בהמשך דף זה (פשוט לגלול כלפי מטה).

[adrotate banner="113"]

08:00

התכנסות והרשמה – ארוחת בוקר

09:00

דברי פתיחה וברכה -מנחת הכנס: שלי סילברשטיין – סמנכ"לית משאבי אנוש של שונרא תכנה

09:20

אסטרטגיית הרווחה כנגזרת מהאסטרטגיה הארגונית

אור אריאלי

אור אריאלי| יועצת בכירה לניהול ולפיתוח משאבי אנוש. לשעבר סמנכ"ל משאבי אנוש קבוצת אסם – נסטלה ור' אגף פיתוח משאבי אנוש בשירותי בריאות כללית.
Or Arieli- Someone To Think With- People & Change

ההרצאה תתייחס לשלבים בבניית מערכת רווחה ארגונית, למשמעויות המחאה החברתית, "הקפיטליזם החדש" ואחריות תאגידית במובנה החדש. בהרצאה ילמדו המשתתפים כיצד לבנות ולהוציא לפועל אסטרטגיית רווחה שתתמוך בחמשת היסודות של רווחה ארגונית: שיפור האקלים הארגוני, שיפור ביצועים על ידי העלאת המוטיבציה והמחויבות של הפרט, פיתוח “Well Being” ארגוני, מיצוב הומאני ומתקדם של הארגון ושימור עובדים.

10:00

 רווחה ואחריות חברתית

זהר דרור

זהר דרור | מנהלת תחום אחריות חברתית בקבוצת דרך ארץ ובעבר מנהלת שיווק בעיתון גלובס. בעלת ניסיון רב בהטמעת אחריות חברתית, התנדבות בקהילה ואתיקה ארגונית.

בהסתמך על מחקרים אחרונים העובדים של היום מעדיפים ארגון שהוא שחקן נשמה. ארגון שמיישם גישה של העצמה וערכים מוספים פנימה והחוצה. ההרצאה תתמקד בקשר ההדוק בין אחריות חברתית לרווחה, לשימורעובדים ולשורה התחתונה.

יוצגו מיזמים, תוצרים ודילמות ארגוניות להשגת המטרה.

 

10:30

 

 תרומה חברתית: הצגת פרויקט "בשביל כולם" של עמותת אתגרים

נתי גרוברגנתי גרוברג | מתנדב עמותת אתגרים, עוסק בספורט אתגרי ואלוף ישראל ברכיבה על אופני יד.

עמותת אתגרים פועלת מזה 18 שנה לקידום ושילוב חברתי של ילדים, בני נוער ובוגרים עם מוגבלות באמצעות פעילות ספורט אתגרי. אנו מזמינים אתכם לקחת חלק במיזם הלאומי "בשביל כולם" בו ננגיש יחד את המידע והדרך עבור אנשים עם מוגבלות. אתם תצאו ליום OUT-DOOR מהנה וייחודי מחוץ למשרד ויחד נשנה את היכולת של אנשים עם מוגבלויות לטייל בארץ.

10:45

מרווחה ועד ל- Employee Engagement

מיכל גלבוע

מיכל גלבוע |מנהלת התקשורת האירגונית באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. בעלת ניסיון מגוון בתפקידים שונים במשאבי אנוש, רווחה, ניהול, ניהול קריירות, אחריות חברתית, Employe Care  תקשורת ארגונית בחברות: סלקום, אמדוקס, קומברס, אייס-אוטודיפו ובטר פלייס. בעלת תואר שני מאוניברסיטת תל אביב, לימודי עבודה.  

ההרצאה תסקור את הדרך שעברנו מרווחה ועד ל- Employee Engagement.

בהרצאה נענה על השאלות: מה הקשר בין תחושת השייכות של העובדים לפעילויות הארגון? מה מחפש דור ה- Z כשהמנהלים שלו הם בני דור ה-X ודור ה-Y? כיצד שימוש בשיתופי פעולה פנים ארגוניים יכולה לשנות את חוקי המשחק בכל הנוגע לרווחה ארגונית?

בנוסף נסקור בהרצאה דוגמאות והמלצות למערך פעילויות שעובד ומומלץ ומה פחות מומלץ… מתוך חוויה אישית.

11:25

הפסקה וכיבוד עשיר

12:00

"להפתיע ,לרגש להתחדש"- תפיסת הרווחה כמנוף לשימור עובדים

מאיר שדה

מאיר שדה | עד לאחרונה מנהל אגף הגיוס והרווחה בפרטנר. כיום יועץ אסטרטגי בתחום הגיוס והרווחה ומאמן אישי.

בהרצאתו יציג מאיר באמצעות דוגמאות כיצד מתוכננת ומבוצעת פעילות רווחה מצליחה בארגונים, כיצד היא יכולה לגעת בכל עובד, בצמתים החשובים לו ובמעגלי ההתייחסות שלו ומתחברת לאופי הארגון וצרכיו. בנוסף ידגים מאיר כיצד לקיים את עיקרון more 4 less – ביצוע פעילות רווחה משמעותית בעלויות נמוכות.

 

12:40

קמיקזה – מופע בידור מאולתר בנושא רווחה ושימור עובדים של תיאטרון בסלון בכיכובו של דרור קרן

דרור קרן

דרור קרן | שחקן תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה.

שיחה פתוחה עם הקהל בנושאי רווחה ארגונית ושימור עובדים שבהלכה יועלו, בעזרת הקהל, נקודות חשובות אליהם יש לשים לב ודגשים מעשיים לביצוע נכון ואפקטיבי וליישום מעשי של תוכנית רווחה בארגון.

13:20

הפסקת קפה וכיבוד קל

13:40

אקולוגיה – קיימות, ורווחה

שלי סילברשטיין

שלי סילברשטיין | סמנכ"לית משאבי אנוש של שונרא תכנה, וקודם לכן מנהלת משאבי האנוש של בטר-פלייס. בעלת ניסיון רב במשאבי אנוש וגיוס, וחלק מצוות יעוץ של מכון GENESIS המיעץ ומוביל פרויקטי ניהול ופיתוח אירגוני בחו"ל.

בהרצאה נדון ב: "אקולוגיה,קיימות ומשאבי אנוש" – השילוש הקדוש בארגוני המחר – הגדרה מחודשת של סביבה ארגונית בהתאם לעקרונות הקיימות/אקולוגיה.

 

14:20

 

איזון בין עבודה לחיים פרטיים

מלי אלקובי

מלי אלקובי | בעלת תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בפסיכולוגיה ארגונית וניהול משאבי אנוש מאוניברסיטת Macquarie שבסידני אוסטרליה (שהינה מהמדינות המובילות בתחום גמישות בעבודה ו-WLB). מרצה במרכז אקדמי רופין ובמכללה למנהל. חברה בפורום מנהלות בהייטק ומשמשת כיועצת מומחית בנושא WLB.

הרצאה משעשעת ואינטראקטיבית לאיזון בין עבודה לחיים פרטיים. על מנהלים ועובדים בארגון מוטלת מחויבות ואחריות רבה לכן הם זקוקים לכלים חדשים על מנת להצליח לאזן את חייהם. ההרצאה תכלול: סקירה קצרה על מצב האיזון בישראל מול העולם, למה הכלים לניהול זמן ויעילות אינם מסייעים לנו בנקודות החולשה שלנו (כגון ספורט, תחביב או הורות), הקשר בין שדות תעופה לניהול שינויים בחיים שאלון אישי עם ציון לאיזון בין עבודה לחיים פרטיים, הכל על הכללים הנכונים לאיזון ואיכות חיים מבחינת: משפחה ויחסים, ספורט והפחתת עומסים.

14:50

ארוחת צהריים מלאה ונטוורקינג


נותני חסות הפנינג משאבי אנוש 

כנס רווחה ייערך ב-31 ליולי
במרכז הכנסים וואהל סנטר (מול אוניברסיטת בר אילן)
עלות הכנס 550 ש"ח פלוס מע"מ

לקבלת פרטים נוספים והתחלת רישום לכנס דיני עבודה, יש להזין את הפרטים הבאים, וללחוץ על הכפתור:

* לאחר מילוי הטופס תשלח חוברת לו"ז הכנס וטופס רישום למייל שיוזן!

* פרטים מלאים על הכנס (לו"ז, מסלולי הרצאות, מידע על ההרצאות ועל המרצים ועוד…) ניתן למצוא בהמשך דף זה (פשוט לגלול כלפי מטה).

[adrotate banner="113"]

 
למידע נוסף אודות הכנס ניתן להתקשר למערכת HRus בטלפון 0722-555-225.
* למתן חסויות לכנס ניתן לפנות לטלפון למעלה או במייל ל- yoram@hrus.co.il
 

 
לוגו מכללת כספים* ההשתלמות מנוהלת מקצועית בשיתוף מכללת כספים.
* ההשתלמות מוכרת לשמירת רישיון חשב שכר בכיר של לשכת רו"ח 7.5 שעות מתוך 15 שעות.