כנס ההדרכה השנתי 2013 – קול קורא

כנס ההדרכה השנתי 2013 – קול קורא

אנו מחפשים מנהלי משאבי אנוש ומנהלי הדרכה שרוצים לקחת חלק פעיל בכנס ההדרכה השנתי 2013 - זו ההזדמנות שלכם להיחשף לקהילת משאבי האנוש הגדולה בישראל!

שיתוף
קול קורא להרצאות לכנס משאבי אנוש

בסוף דצמבר 2013 יתקיים כנס ההדרכה המרכזי של שנת 2013 לקהילת ההדרכה, הלמידה והפיתוח הארגוני בארץ.

הכנס יעסוק בתפקיד ההדרכה בארגון, במיצוב מחלקת ההדרכה כחלק ממנוע הצמיחה של הארגון ובעיסוק ההדרכה, הנע בין מגמות הלמידה הקלאסיות, שהוכיחו את עצמן לבין מגמות למידה חדשניות ופורצות-דרך, המסמנות את העתיד.

במרכז הכנס נציב את דמות מנהל ההדרכה, כאדם שעסוק לא רק במתן פתרונות אד-הוק לצרכים שונים, אלא כמנהיג בעל מעוף ואומץ ניהולי המוביל מדיניות, תפיסה וחדשנות, ותורם לשורה התחתונה של העשיה העסקית.

אנו עדיין מחפשים הצעות מעניינות בשני נושאים עיקריים:

1. עבור מושב ניהול תקציב ההדרכה:

הצגת מקרי מבחן על ידי מנהלי הדרכה בנושא של ניהול חכם של תקציב ההדרכה השנתי – כלים, טיפים וסיפורי הצלחה בהתמודדות עם אתגרים תקציביים, שינויים במסגרות תקציב וכיוב'. שימו לב, אנו מחפשים מנהלי הדרכה שיציגו את דרכי ההתמודדות שלהם עם הנושא ויתרמו מניסיונם.

2. עבור פעילות מליאה בסגנון דיבייט (debate):

במסגרת מליאת הכנס, אנו נערוך פעילות אינטראקטיבית ייחודית עם הקהל בסגנון דיבייט. במסגרת הפעילות יוצגו על במת הכנס 4 דילמות מרכזיות בעולם ההדרכה, וכל דילמה תוצג משתי זוויות ראיה שונות על ידי שני מציגים. הצגת הדילמה תגובה בהצבעת הקהל.

אנו מחפשים מציגים רהוטים, מעניינים ובעלי דעה מגובשת, שיציגו את זווית הראיה שלהם באחת מהדילמות הבאות, הקשורות לעולם ההדרכה. כל זוג מציגים יהיה מורכב מאיש הדרכה/משאבי אנוש וממנהל בעל תפקיד אחר בארגון (שירות, מכירות, פיתוח, תפעול, אדמיניסטרציה וכיוב') , הצורך את שירותי מחלקת ההדרכה באופן קבוע. כל מציג חייב להיות מארגון שונה מאשר בן זוגו לדילמה.

אנו מבקשים להגיש הצעה בכתב עד לתאריך 10 באוקטובר 2013 למייל:

yoram@hrus.co.il

או לפקס: 0722-555-252

לבירורים נוספים ניתן לפנות ליוליה ריינשמידט, המנהלת האקדמית של הכנס: 052-3259767

כנס משאבי אנוש שנתי 2022

אין תגובות

השאר תגובה