שיתוף

חברת גוגל מציגה את Google Hire – אפליקציה לגיוס עובדים המשתלבת ב- G Suite ומסונכרנת עם כלי גוגל – אימייל ויומן.

אפליקציית Google Hire משתלבת עם האימייל והיומן של גוגל כך שהראיונות עם המועמדים מתועדים ונשמרים.

אין זה סוד כי משיכת כישרונות לחברה הוא המפתח להצלחה עסקית, אך גיוס עובדים ומילוי משרות מצריך זמן וכסף. מחקרים הראו כי לוקח בממוצע 52 ימים למלא עמדה פתוחה ועלות של כ- 4,000$. כעת, של גוגל נועדה בעיקר לסייע לעסקים קטנים ובינוניים לגייס בצורה יעילה יותר בעלויות מופחתות.

Hire של גוגל מקל על תהליך זיהוי הכישרונות, בניית קשרים עם מועמדים פוטנציאליים וניהול יעיל של תהליך הראיון מקצה לקצה. אפליקציית Hire משתלבת בצורה חלקה עם יישומי G Suite כגון: Gmail ויומן Google, שבהם משתמשים יותר מ -3 מיליון עסקים, רבים מהם בעת תהליכי הגיוס. עם כניסתה של אפליקציית Hire, ללקוחות יש כעת אפליקציית גיוס עובדים לצד משפחת G Suite, כלים קלים לשימוש שיכולים לעזור להם להפעיל תהליך גיוס יעיל.

Hire ו- G Suite מיועדים לעבוד היטב בשילוב בתהליך הגיוס כך שהמגייסים יכולים להתמקד בראש סדר העדיפויות שלהם בתהליך במקום לבזבז זמן ולהעתיק מידע ופגישות למיילים וחזרה.

אפליקציית Hire מאפשרת:

ליצור קשר עם מועמדים ב- Gmail או ב- Hire, כאשר ההודעות יסונכרנו באופן אוטומטי בשניהם.

לתזמן ראיונות ב- Hire עם חשיפה ללוח הזמנים של המראיין מיומן גוגל. כמו כן, האפליקציה כוללת מידע חשוב ללוח השנה, כגון פרטי קשר, לוח הזמנים המלא של הראיון, ושאלות של כל מראיין.

אפשר לעקוב אחר תהליכי הגיוס של המועמדים ב- Hire, ולאחר מכן לנתח ולהציג את הנתונים בדו"חות.

כלי אינטואיטיבי לגיוס עובדים

כלי גיוס רבים פועלים במודל שאינו אינטואיטיבי וקשה ללמידה עם אפשרויות תצורה אינסופיות, טבלאות ורשימות. אפליקציית Hire של גוגל באה לשנות זאת. המחשבה מאחורי פיתוח האפליקציה היתה חשיבה של "פחות זה יותר". הצוות ניהל מאות מפגשי בדיקות משתמש ועבד במאמצים מוקדמים במשך יותר משנה כדי לפשט ולייעל כל היבט בחוויית המשתמש.

ממשק המשתמש האינטואיטיבי והפשוט של Hire מקל על כל צוות הגיוס לקחת חלק פעיל בתהליך הגיוס. שילוב האפליקציה עם G Suite מאפשר להם לגשת במהירות לכל תקשורת המועמדים במקום אחד, לתכנן ראיונות ולשתף פעולה כדי לקבל במהירות את החלטת הגיוס.

חיפוש Google מחבר מחפשי עבודה להזדמנויות תעסוקה מהמערכת האקולוגית הפתוחה והגדולה, כולל רישומי המעסיקים, כמו גם LinkedIn, מאתרים ורשתות חברתיות לגיוס כגון Linkdin ו- Facebook. המגייסים מקבלים מענה לצרכים של החברה באמצעות ה- G Suite ובכך קל להם יותר לגייס את האנשים הנכונים.

סדנת פרזנטציה אפקטיבית והעברת מסרים מרחוק

אין תגובות

השאר תגובה