שיתוף

גם אם הצלחנו להתעורר ולהתחיל בזמן את יום העבודה הארוך, פעמים רבות אנו מוסחים ומתקשים להתרכז. לצורך כך התפתחו ויושמו מגוון גאדג'טים טכנולוגים נחמדים ומשעשעים, שמלבד השעשוע מספקים ערך משמעותי, ומשפרים את הערנות, הריכוז, והפרודוקטיביות שלנו במהלך העבודה.

החל משעון מעורר שיכריח אתכם לרדוף אחריו, דרך כפתור שיחסום לכם גישה לרשתות חברתיות בזמן העבודה ועד למקלדת אלחוטית שתאפשר לכם להשיב להודעות במגוון התקנים במקביל, להלן כמה מהגאדג'טים הנפלאים הללו:

מאחרים בקביעות לעבודה?

Clocky

לא עוד. השעון המעורר Clocky לא יתרגש מלחיצת ה- snooze שלכם. ברגע שתלחצו על הכפתור השעון התזזיתי יקפץ וינוע בכל רחבי החדר ויאלץ אתכם לרדוף אחריו כדי לכבותו. אם המרדף לא יעיר אתכם, שום דבר כנראה לא יועיל.

 

אוזניות רוטטות להתראת חוסר ריכוז

alex-headset-wearable-app-

כדי לרכז חזרה את פיזור הדעת שלכם בזמן העבודה, תוכלו להשתמש באוזניות הדיסקרטיות Alex headset המוצמדות לאוזניכם ומעוגנות בחשאיות סביב העורף, כך שאחרים לא יוכלו לראות אותם. האוזניות רוטטות "ומעוררות" אתכם כאשר הן מבחינות שאינכם מרוכזים.

 

התרעת גלישה ברשת חברתית

saent

הכפתור החכם Saent יסייע לך להשיב את הזמן האבוד שאתם מבזבזים על גלישה ברשתות חברתיות. כשאתם מרגישים שדעתכם מוסחת עליכם ללחוץ על הכפתור, וכל אתר שסומן על ידכם מראש באפליקציית כפתור Saent כהסחת דעת, יחסם למשך 10 דקות עד מספר שעות בהתאם למה שכיוונתם מראש.

שכחתם לשתות?

spark

ידוע עד כמה השתיה חיונית לנו, גם כשאנחנו יושבים על הכסא לצד שולחן העבודה. נוזלים משפרים את זרימת הדם למוח ואת הפרודוקטיביות שלנו. כדי לשמור על זרימת ה- H2O, נורת Led חכמה שמוצמדת לדופן בקבוק מים Spark תהבהב מעת לעת ותזכיר לכם לשתות.

 

 

 

מסמכים, מיילים, וסמסים מאותה מקלדת

Logitech-K780-Multi-Device

פעמים רבות אנו "מותקפים" בהודעות דחופות מכמה התקנים שונים: מיילים, סמסים, הודעות ברשת החברתית, וכד'. על מנת לחסוך זמן בהשבה לכל ההודעות הללו, המקלדת האלחוטית Logitech K780 מתגייסת לעזור. המקלדת מסונכרנת עם עד 3 התקנים באמצעות Bluetooth ומאפשרת להקליד בה הודעות לכל שלושת ההתקנים.

יריד משאבי אנוש 2022 - ריבוע

אין תגובות

השאר תגובה