חגיגות ראש השנה בחברות

חגיגות ראש השנה בחברות

שיתוף

להלן 4 חברות שמקיימות השנה אירועים מיוחדים לעובדים ולמנהלים לכבוד ראש השנה:

אירוע לעובדי מטריקס. צילום שרונה אברהם
אירוע לעובדי מטריקס. צילום שרונה אברהם

חברת הטכנולוגיה מטריקס חגגה החודש 15 שנים להיווסדה וציינה גם את ראש השנה באירוע מרגש שקיימה לעובדים. האירוע התקיים בפארק רעננה בהשתתפות 6,000 מעובדי החברה. באירוע חברי להקת תיסלם עם הופעת אורח של קרולינה, הלהיבו את הקהל, והפתעת הערב היתה שימוש ראשון בישראל בצמידי coldplay (צמידי led) אשר חולקו לקהל מבעוד מועד והופעלו מרחוק באופן שהדליק את כל הצמידים באורות מתחלפים, שיצרו מרבד נוצץ וצבעוני במהלך כל ההופעה – מה שהוסיף רבות להתלהבות קהל האלפים שגדשו את הפארק.

מנכ"ל מטריקס, מוטי גוטמן אמר לאלפי העובדים: "אני גאה לחגוג עמכם 15 שנות פעילות ענפה. מטריקס היא חברה המתאימה את עצמה למציאות המשתנה כל הזמן ומפתיעה את השוק פעם אחר פעם עם עשרות מיזמים חדשים בהם אנו חלוצים. מטריקס חרטה על דיגלה מאז הקמתה את אסטרטגית הרכישות והמיזוגים, אשר מזכה אותנו בתואר שיאנית בתחום זה בישראל".


רז פרויליך מנכ"ל החברה למתנסים והיו"ר אביעד פרידמן..צילום: יניב אהרון
רז פרויליך מנכ"ל החברה והיו"ר אביעד פרידמן..צילום: יניב אהרון

ב-28 בספטמבר כ-500 ממשפחת עובדי החברה למתנ"סים הארצית ירימו כוסית לכבוד השנה חדשה וחגי תשרי וגם לראש השנה ההג'רית אשר חוגגים עובדי החברה המוסלמים. הכנס יתקיים במרכז חיים ציפורי ביער ירושלים, הקרוי על שם מייסד החברה למתנ"סים, כשיו"ר הדירקטוריון אביעד פרידמן והמנכ"ל רז פרויליך יברכו.

החברה למתנ"סים הארצית, אשר מפעילה כ-700 מרכזים קהילתיים בכל הארץ בכ-170 רשתות מתנ"סים ומתנ"סים מסיימת שנה מוצלחת במיוחד בה הוכרה כזרוע ביצוע ממשלתית, נחתם הסכם הבראה, מיושמת אסטרטגיה חדשה והורחבו תחומי העשייה.

מנהל אגף משאבי אנוש, בני חממי, אמר: "המשאב הכי חשוב של החברה למתנ"סים הארצית, הוא עובדיה ומנהלי המרכזים הקהילתיים שהם המיטב שבמיטב מבניה ובנותיה של החברה הישראלית. כבכל ראש השנה אנו מחלקים לעובדינו שי צנוע, כשאנו יודעים שמה שמניע אותם הוא לא שי כזה או אחר אלא מחויבות, שליחות, מסירות והרצון בבניין קהילות חזקות וחברה חסונה. הכנס הזה נועד להוקיר להם תודה על כך ולהתכונן לשנה מוצלחת נוספת".


בחברת StartApp המפתחת פלטפורמות דיגיטליות לשיווק אפליקציות מובייל, מלבד חגיגות ראש השנה והרמת כוסית, כל עובד קבל סיסמא לאתר ובחר את מתנתו. המטרה היא לתת לכל עובד את המתנה הכי נכונה ומתאימה לו באופן אישי.  בבוקר הרמת הכוסית, תמתין לכל עובד על השולחן גלויה שעיצבו מחלקת הקריאטיב של StartApp, במיוחד לראש השנה עם סוכריה על מקל . במעמד הרמת הכוסית יתפנקו העובדים בכיבוד מתוק, חגיגי ומיוחד של "ליבי קינוחים" ובמתנות שבחרו.

חגיגות ראש השנה בחברת Start Appשירה הופר דירקטור משאבי אנוש ב- StartApp אומרת: "אצלנו ב StartApp נותנים לעובדים תחושת חגיגיות ומשפחתיות לפני החגים. החל מהקמת אתר לבחירת מתנות לחג – כדי לקבל שי מוחשי, חגיגי ואישי יותר מתווי קנייה. עמדה שבה מוצגות כל המתנות להתנסות וכמובן הרמת כוסית חגיגית הכוללת כיבוד לא שגרתי וברכת שנה טובה מהמנהלים הבכירים. המתנות יחולקו תמיד עם ברכה אישית. אנו מקפידים שהרמת הכוסית תהיה כמה ימים לפני ערב החג על מנת שגם מי שיוצא עם משפחתו לחופשה מוקדמת יוכל להנות מהאירוע."


הכוכבים של CodeOasis מרימים כוסית שמפניה לרגל השנה החדשה.

חברת CodeOasis, המתמחה במתן שירותי תוכנה בתחומי הדיגיטל ומערכות מידע, הרימה כוסית חגיגית במיוחד לרגל השנה החדשה.

אמיר גולן, מנכ"ל משותף ב- CodeOasis, נשא דבריו בפני עובדי החברה: "בשנה החולפת כמעט הכפלנו את מספר העובדים שלנו. הגישה החדשנית שלנו בתחומים השונים – פיתוח תוכנה, שימוש במתודולוגיות עבודה מתקדמות, עבודה בספרינטים ו- Time To Market שאין לו אח ורע בקרב בתי התוכנה וחברות השירותים, הובילו אותנו להצלחה גדולה, אפילו מעבר לציפיות, ועם הביקושים בעבודה לקראת השנה הבאה אנחנו נמצאים כעת במרתון גיוסים של עובדים מצטיינים.

"אני מנצל את האירוע הזה גם כדי להודות לכם מכל הלב – הכוכבים של CodeOasis", סיכם גולן וכולם הרימו כוסית שמפניה לקול צלילי השיר A Sky Full Of Stars של Coldplay.

עובדי CodeOasis חוגגים עם שמפניהרוני קון, מנהלת משאבי אנוש ב- CodeOasis מאמינה גדולה באמון עצמי ציטטה את הנרי פורד: "אם אתה מאמין שאתה יכול, ואם אתה מאמין שאתה לא יכול – בשני המקרים אתה צודק" והקרינה לנוכחים את סרטון ההשראה האהוד "כישלונות מפורסמים". "האמונה הזו שמלווה את CodeOasis מיום היווסדה לגבי המסוגלות שלה לעמוד באתגרים טכנולוגים ואסטרטגים – היא זאת שהביאה את החברה למקום בו היא נמצאת היום. זה בדיוק מה שאני מאחלת לעובדים שלנו – המשיכו להאמין בעצמכם ובחברה ויחד נכבוש, בשנה הבאה, פסגות חדשות." הוסיפה קון.

כנס משאבי אנוש בנושא העצמת ההון האנושי

אין תגובות

השאר תגובה