ועד העובדים האקדמאים של רשות שדות התעופה הכריז על סכסוך עבודה

ועד העובדים האקדמאים של רשות שדות התעופה הכריז על סכסוך עבודה

ועד העובדים האקדמאים של רשות שדות התעופה הכריז על סכסוך עבודה כמחאה על "התנהגות בלתי הולמת", שכוללת פניית הרשות למיקור חוץ.

שיתוף
רשות שדות התעופה

ועד העובדים האקדמאים של רשות שדות התעופה, המונה כ-150 מנהלים, בחר להכריז על סכסוך עבודה מול רשות שדות התעופה, בתגובה על "חוסר תום לב והתנהגות בלתי מקובלת" מצד ההנהלה ומועצת רשות שדות התעופה.

נציגי הוועד האקדמי טוענים כי ההנהלה פוגעת ביסודות העבודה המאורגנת, תוך העסקת עובדים באמצעות מיקור חוץ בתפקידים מקצועיים כעורכי דין, רואי חשבון וכלכלנים. לדברי נציגי הוועד, מהלכים אלו נועדו לפגוע בארגון העובדים, תוך בזבוז משווע של כספי ציבור.

ועד העובדים האקדמאים אף מוחה על התעלמות הנהלת רשות שדות התעופה, מדרישתם לקיים משא ומתן עם סיום תקופת ההסכם הקיבוצי כבר בחודש יוני. לדברי נציגי הוועד, הם נאלצים להכריז היום על סכסוך עבודה כאמצעי אחרון להפעלת מנוף לחץ על הנהלת הרשות, לנהל אתם משא ומתן שיוביל לפתרון אמתי.

דובר רשות שדות התעופה מסר בתגובה כי הנהלת הרשות דוחה על הסף את טענות ועד העובדים האקדמאים, וכי  האמירות שהשמיעו העובדים האקדמאים "אינן ראויות ורחוקות מהמציאות". עוד מסר הדובר כי "רשות שדות התעופה מנהלת ותמשיך לנהל משא ומתן עם הוועד האקדמי ו'ספינים תקשורתיים' לא יקדמו את הגישור בין הוועד האקדמי ברשות שדות התעופה לבין הנהלת הרשות." 

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה