החבילה המושלמת למשאבי אנוש – הטבה מיוחדת לגולשי HRus

החבילה המושלמת למשאבי אנוש – הטבה מיוחדת לגולשי HRus

30% הנחה למצטרפים לחבילת המידע של דטהפקס ביחסי עבודה למנהלי משאבי אנוש

שיתוף
דטהפקס

דטהפקס, מרכז המידע הישראלי ליחסי עבודה, מכריזה על מבצע מיוחד לגולשי HRus– שלושים אחוז הנחה למצטרפים לחבילת המידע ביחסי עבודה למנהלי משאבי אנוש.

השירות החדשני עורר לאחרונה הדים בעולם משאבי האנוש. לראשונה הוצע פתרון כולל למנהלי משאבי אנוש בהתמודדות עם אתגרים יום-יומיים ביחסי עבודה, החל משלב גיוס העובד ועד לסיום העסקתו. השילוב בין הידע המקצועי והמוסמך של דטהפקס לבין הנגישות הקלה אליו, עורר צורך חיוני הקיים בכל איש משאבי אנוש.

להתנסות חינם ולמימוש ההטבה לגולשי HRus לחצו כאן

החבילה הייעודית מספקת ערוצי מידע מקצועיים בענן, המסייעים לחסכון ניכר במשאבים וכוללים בין היתר:

 • מרכז מומחים אנושי וזמין למענה על שאלות ביחסי עבודה.
  דטהפקס מעמידה לרשות לקוחותיה מרכז מומחים מקצועי המאוייש ע"י עו"ד ורו"ח מובילים בתחומם. כך מתאפשר מתן פתרון מהיר לכל סוגיה העולה בעבודתו השוטפת של מנהל משאבי אנוש.
 • מאגר מידע בענן בנושאי יחסי עובד-מעביד ושכר.
  מילון מונחים, חקיקה, הסכמי עבודה מגוונים, מאמרים מקצועיים, חוזרים והנחיות, שאלות ותשובות מהפרקטיקה היום-יומית ועוד.
 • אפליקציית טפסים אינטראקטיבית לניהול שוטף של ההון האנושי בארגון.
  נגישות מהירה לטפסים אינטראקטיביים הניתנים למילוי ושמירה און-ליין. כולל חוזים והסכמי עבודה, ביטוח לאומי, מס הכנסה, חופשות, החזרים, בקשות היתר ועוד.
 • אפליקציית חישובים בעלת קישוריות מלאה לטבלאות מס הכנסה וביטוח לאומי עדכניות.
  מלבד החסכון המשמעותי בזמן בעת שימוש ביכולות החישוב של דטהפקס, מאפשרת האפליקציה המהפכנית שמירה של החישובים הארגוניים ואף ניהולם אל מול רשימת העובדים. בין החישובים המוצעים ניתן למצוא חישובי שכר, הפרשות, פיצויים, הלוואות ועוד.
 • מגזין מקצועי לחדשות ועדכונים שוטפים מעולם העבודה.

אין ספק כי הפלטפורמה הרחבה של דטהפקס מעניקה פתרון יעיל ופרקטי לעוסקים בתחום משאבי אנוש. התנהלות תקינה בין מעסיקים לעובדים הכרחית לא רק לניהול מודרני של ארגונים, אלא גם (ויש שיגידו בעיקר) מונעת תביעות יקרות, מאפשרת שקט נפשי בניהול העובדים ויוצרת תדמית חיובית לארגון. כל זאת תוך ייעול העבודה השוטפת ועמידה ביעדים מאתגרים מאי פעם.

לפרטים נוספים והצטרפות לחצו כאן

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה