הורים ומורים

הורים ומורים

צעירים רבים לא הצליחו להשתלב במעגל העבודה ועומדים בפני קשיים עצומים בחדירה לשוק. סמינר מקוון חדש מסייע להורים שרוצים לסייע לילדים שלהם למצוא עבודה

שיתוף
גיוס עובדים

גיוס עובדים

ארה"ב 2012: קרוב לשני מיליון סטודנטים עומדים לסיים את שנת הלימודים האחרונה שלהם בחודשים הקרובים ולנסות להשתלב בשוק העבודה אשר מציע להם לא הרבה יותר מ-150,000 משרות רלוונטיות לאקדמאים חסרי ניסיון בחודש. 

על פי סקר שנערך לאחרונה על ידי ה-National Association of Colleges and Employers, עולה כ-60% מהסטודנטים מבלים שעה עד 5 שעות שבועיות בלבד בניסיון למצוא עבודה ורק ל-5% מהם יש תכנית ייעודית כתובה לחיפוש עבודה. עוד עולה מהסקר שרק 73% מקרב הסטודנטים מבקרים במרכזי הסיוע התעסוקתי של האוניברסיטאות, מתוכם 16% מבקרים פעם אחת בלבד ו-18% מבקרים  יותר מפעמיים.

דון פילבאום, מומחה לתעסוקה ומחבר הספר The Unemployed Grad And What Parents Can Do About It עומד לערוך סמינר מקוון – חינם – המיועד להורים לצעירים שטרם הצליחו או אפילו ניסו להשתלב במעגל התעסוקה.

נקודת המוצא היא שבוגרי אוניברסיטאות, העומדים לקראת או בשלבי חיפוש עבודה מקצועית (אחת שבה הם יוכלו לפתח קרירה הלכה למעשה) הם למעשה חסרי ידע וניסיון קונקרטי. פילבאום: "לצעירים אין שמץ של מושג לגבי שוק העבודה. הם לא יודעים איך לחפש עבודה, לא משקיעים מספיק זמן בחיפוש עבודה, אין להם תכנית ואין להם יעדים. השורה התחתונה היא שבוגרי אוניברסיטאות עדיין לא לקחו את הקריירה שלהם ברצינות! הם עוזבים את הקמפוס ואת מרכזי הסיוע שלהם כשהם מחוסרי עבודה וחסרי כיוון בחיים. כאן נכנסים לתמונה ההורים, שלוקחים חלק בשוק העבודה, ויכולים לשמש מנטורים". 

הורים שרוצים ללמוד איך לסייע לילדים שלהם להשתלב בעבודה, הן בהיבט המקצועי והן בהיבט הפסיכולוגי, מוזמנים לסמינר מקוון שיתקיים כאמור בחינם בתאריכים: 12, 21 ו-30 ביוני באתר collegeparentswebinars.com

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה