הדרך הנכונה לניהול אפקטיבי

הדרך הנכונה לניהול אפקטיבי

הדרישה של עולם העסקים והעבודה כיום להיות מעודכנים, אפקטיביים ומקצועיים יותר מתמיד מצריכה מתן מענה למנהלים ולעובדים כאחד

שיתוף
הדרכה - קבוצת מומנטום

אלי, עובד חרוץ ומצטיין, קודם לאחרונה לתפקיד ניהולי כשקיבל על עצמו את האחריות על צוות של שבעה עובדים. כבר שנתיים שהוא חש מיצוי בתפקידו וייחל לקידום כשהוא שולט בחומר המקצועי, ושמח לקבל לידיו סוף סוף את ההזדמנות להוביל את העובדים להצלחה של המחלקה ושל הארגון.

המעבר לתפקיד הניהולי היה הדרגתי תוך ליווי של מנהלו הישיר, למרות היותו עסוק מאוד. למרות הנכונות של מנהלו, אלי חש שהוא נזרק למים הקרים: הוא היה בטוח כי יהיה זה תהליך מתון והדרגתי מבחינת רמת הקושי שלו. המציאות טפחה על פניו כאשר אלי, שידע לדקלם מתוך שינה את המרכיבים של מוצרי החברה, כמי שידע לשלוף ולתקתק פתרונות במיומנות וזריזות מופתית – מצא עצמו טובע בכל כך הרבה משימות ובעיות המחכות לפתרון כאן ועכשיו. במשך חודשים ארוכים הוא לא מצא את הידיים והרגליים. למזלו, מחלקת משאבי האנוש בשיתוף פעולה עם המנהל העסוק, הרימו את הכפפה ורשמו אותו לסדנאות וקורסים שעשו לו סדר ונתנו לו את הכלים להצלחה. כי עובד, מצטיין ככל שיהיה, זקוק להכוונה מקצועית כדי להיות גם מנהל מצטיין.

פתרון מקצועי ומהנה

הסיפור של אלי אינו נדיר, נהפוך הוא. עולם העבודה כיום דורש מעובדים ומנהלים כאחד להיות אפקטיביים, לעמוד ביעדים, להיות מומחים למולטיטאסקינג ולבסוף – כמובן להיות גם מקצוענים. חברות וארגונים, גדולים כקטנים, נשאבים לשטף העבודה ולא תמיד עוצרים ומביטים אחורנית ושואלים: מי צריך הכוונה, מי זקוק להדרכה, לחניכה, לחיזוק ולליווי מקצועי?

קבוצת מומנטום מאפשרת לקבוצות וליחידים להגיע לפתרון הזה. הדרכה, חניכה, יעוץ, ליווי והטמעת תהליכים של אפקטיביות ניהולית הם המומחיות של הקבוצה, שהוקמה בשנת 1991 על ידי אביעד גוז. אביעד הנו מומחה בעל שם עולמי בתחום פיתוח ויישום מודלים להתפתחות אישית וארגונית, כאשר פיתח מודלים בהדרכה ויישם אותם בקרוב ל-2,000 ארגונים בישראל וברחבי העולם. בשנת 2007 נבחר כמרצה המצטיין בתולדות בית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית.

הקבוצה משתפת פעולה עם חברות הדרכה בינלאומיות כדוגמת Franklin Covey, Barnes & Conti, NEWS Training & coaching ומשמשת כנציגה הבלעדית שלהם בארץ.

ברשימת הקורסים של הקבוצה ניתן למצוא את קורס שבעת ההרגלים, קורסים על פי מודל ה-NEWS, קורסים למנהלים בתחום ניהול הזמן, ניהול בתקופות של אי ודאות, בתהליכי שינוי ועוד. כמו כן חשיבה ומנהיגות עסקית, פיתוח ויישום חזון וערכים בארגון, ועוד.
הקורסים מהווים פתרון ומענה לצרכיהם של עובדים כמו אלי. מתן כלים והדרכה לעובד היא פתרון מקצועי, יעיל ואפקטיבי, ובקבוצת מומנטום הוא ישלב גם הנאה אישית של העובד.

לרשימת הפתרונות והקורסים וליצירת קשר עם הקבוצה לחצו כאן.

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה