אפיק – אימון למנהלים

אפיק – אימון למנהלים

אפיק - אימון למנהלים, הרצאות מקצועיות והרצאות העשרה, בהובלת אריה פישביין.

שיתוף
הרצאות העשרה לאירועים עסקיים

אפיק - אימון למנהלים

 

חברת אפיק בהובלת אריה פישביין מציעה לכם אימון מנהלים, הרצאות מקצועיות בנושאים כגון מנהיגות וניהול, ניהול פרויקטים, פרזנטציה ושיווק, והרצאות העשרה בנושא בטחון ואקטואליה, כגון מזרח תיכון חדש, סקירה על ארגוני הטרור, האיום הגרעיני ועוד.

 

אימון המנהלים הינו ממוקד תוצאות הן במישור האישי והן בעסקי, וכולל תחומים כגון קבלת החלטות, עבודת צוות, מנהיגות, הגדרת ועמידה ביעדים עסקיים ועוד (פירוט תוכנית אימון המנהלים נמצאת בסוף העמוד).

 


 

פרטי יצירת קשר: אריה פישביין – 057-7556688 – arie@afikk.com

 


 

נושאי ההרצאות המקצועיות של אריה פישביין

 

מנהיגות ממוקדת אנשים – להגיע לתוצאות בעזרת יחסי אנוש מעולים

 

בהרצאה זאת תלמדו כיצד ניתן להוביל את הצוות שלכם בעזרת כריזמה ויחסי אנוש טובים. ההרצאה כוללת מודלים עסקיים וכן דוגמאות וסיפורים אישיים של אריה פישביין. ההרצאה כוללת נושאים רבים של ניהול משאבי אנוש, הנעת עובדים, ויצירת ערך לארגון.

 

ניהול פרויקטים אפקטיבי – מניסיונו האישי של מנהל פרויקטים

 

הרצאה המציגה את עולם ניהול הפרויקטים ברמה המעשית, החל משלב ההתמודדות על זכייה במכרז, ועל ניהול הפרויקט עצמו, תוך התבססות על דוגמאות מניסיונו הניהולי של אריה פישביין, כגון בפרויקט הרכבת הקלה.

 

שיווק ממוקד – הגדילו את המכירות בעסק שלכם

 

בואו ללמוד את שיטות השיווק על פי תורתו של פיליפ קוטלר עם נגיעות מניסיון אישי. ההרצאה מאד מעשית וכוללת מעבר להצגת המודל גם כלים פרקטיים ליישומו בארגונים.

 

הלקוח תמיד צודק – שרתו את הלקוחות שלכם בנאמנות

 

כולנו יודעים ששימור לקוחות חשוב לא פחות מרכישת לקוחות, אולם מי מאיתנו באמת משקיע בשימור הלקוחות הקיימים את אותו המאמץ המושקע בגיוס לקוחות חדשים?… תוך כדי הצגת מודל מוצלח של שירות לקוחות וניתוחו, תוכלו ללמוד את הדרך הטובה ביותר לספק ולרצות את הלקוחות שלכם, על מנת לשמר אותם לתקופה ארוכה.

 

לדבר לפני קהל – איך תעבירו הרצאה מעניינת

 

אמנות הפרזנטציה הינה כלי עבודה חשוב לא רק למנהלים אלא גם לעובדים כמעט בכל הדרגים. בהרצאה זו מציג אריה פישביין הן את עקרונות הפרזנטציה והן את הכלים ליישומם המוצלח.

 


 

הרצאות העשרה של אריה פישביין, לאירועים עסקיים, ימי עיון וערבי חברה

 

צבא וביטחון – מפת האיומים על מדינת ישראל

 

הרצאת העשרה מרתקת, הדנה במצב הביטחוני בו נמצאת ישראל לאורך כל שנותיה, כולל תחזית עתידית וסקירה של אמצעי ההגנה העומדים לרשותנו. ההרצאה מציגה את תפיסת הביטחון מקום המדינה ועד היום, תוך התמקדות באיום הטילים שהולך ותופס מקום מרכזי, ובמענה המבצעי העומד לרשותנו.

 

מזרח תיכון חדש – מה צפוי לנו?

 

בהרצאה זו תוכלו ללמוד על מצבן העתידי של כלל מדינות המזרח התיכון תוך ניתוח מצבם החברתי והפוליטי, תוך ניתוח מעמיק של השפעת האביב הערבי, והפערים בין הציפיות ממנו למציאות. ההרצאה סוקרת את השפעת השינויים שאירעו, והשינויים הצפויים, על מדינת ישראל, בהיבט הפוליטי והביטחוני.

 

טכנולגיות צבאיות חדשות – סקירה מקיפה

 

סקירת טכנולוגיות חדשות מול האיומים בפנינו. בהרצאה תלמדו על הטכנולוגיות הקיימות לצד טכנולוגיות עתידיות. בין הנושאים: פצצות חכמות, מטוסים ללא טייס ואפילו רובוטים בשדה הקרב.

 

הטרור במזרח התיכון – האם אפשרי למנוע טרור?

 

בהרצאה הזאת תלמדו על כל ארגוני הטרור, בארץ ובעולם, תוך הצגת המניעים שלהם, דרכי המימון ושיטות הפעולה, ובירור מהן האפשרויות למניעה ולתגובה.

 

האיום הגרעיני – מהירושימה ועד איראן

 

הרצאה זאת תבהיר לכם מה הוא בדיוק הנשק הגרעיני ומה הם כלי הנשק הנוספים להשמדה המונית.

 


 

תוכנית מקיפה לאימון מנהלים בארגונים

 

אריה פישבייןחברת אפיק והעומד בראשה אריה פישביין מציעים גם תכנית מקיפה של אימון מנהלים, המיועדת הן למנהלים בכירים, והן למנהלים בדרגי הביניים או המיועדים לתפקידי ניהול. תכנית האימון ממוקדת תוצאות, הן בהיבט של מימוש היעדים העסקיים והארגוניים, והן בהיבט של שיפר היכולות האישיות.

 

תוכנית אימון המנהלים מתמקדת בתחומים באים:

 

 • מנהיגות אנושית – איך להתייחס לעובדים שלכם בצורה אנושית ואכפתית
 • עקרונות הניהול – התייחסות למנכ"ל / סמנכ"ל
 • ניהול זמן – איך תנהלו את הזמן בצורה היעילה ביותר לעסק שלכם?
 • קבלת החלטות – תלמדו לקבל החלטות בצורה יעילה
 • עבודת צוות – מה הצורה הטובה ביותר לגבש ולהניע את הצוות?
 • ראיונות אישיים – מה הדרך הכי טובה לראיין ולהתראיין?
 • האצלת סמכויות – איך תוכלו לפקח תוך כדי עבודה?
 • עבודה מול לקוחות וספקים – איך תשיגו לקוחות חדשים ותשמרו על הלקוחות הקיימים?
 • חניכה ומשוב – לדעת לתת ולקבל
 • עמידה ביעדים עסקיים – איך תדעו אלו יעדים לקבוע ואיך לממש אותם?
 • הקשר עם המנכ"ל שלכם – כיצד לשמור על שיתוף פעולה.
 • לדעת לפתח קשרים אישיים לטובת העסק שלכם.

 


 

אריה פישביין – תת אלוף בדימוס. השתחרר ב 2001 ומאז המשיך לרכוש ניסיון ניהולי רב בחברות וארגונים רבים. אריה עוסק בייעוץ עסקי ואסטרטגי, בייעוץ שיווקי, באימון מנהלים וצוותים, ובהרצאות בתחומים שונים. אריה פישביין הינו מרצה רב ניסיון, הן בגופים אקדמיים כגון אוניברסיטת בר אילן, והן בימי עיון, אירועים עסקיים וערבי חברה.

 


 

פרטי יצירת קשר: אריה פישביין – 057-7556688 – arie@afikk.com

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה