איך מנהיגים משתפרים מידי יום

איך מנהיגים משתפרים מידי יום

מה מנהיגים עושים כדי להשתפר כל יום ולמה הם צריכים.

שיתוף
מנהיגים משתפרים

מנהיגים משתפרים

אם הייתם מעמידים פנים שקיבלתם מסר אלמוני והיו אומרים לכם: "לעולם לא תהיו טובים יותר מכפי שאתם עכשיו. מחר לא יהיה נורא, אבל אתם תהיו קצת פחות מאושרים, קצת פחות בריאים, תעשו קצת פחות כסף, החוויות שלכם תהיינה רדודות ואתם תשפיעו פחות. וכל זה ימשיך כל יום עד סוף חייכם".

האם הייתם מאושרים? ככל הנראה לא.

ברמה כלשהי, כולנו מקווים ומצפים שהחיים שלנו ימשיכו להשתפר אבל מה אנחנו עושים כל יום כדי להבטיח שזה יקרה? שיפור מתמשך דורש הן את הרצון ואת את המשמעת, התשוקה ותוכנית.

העיקרון להשתפר על פי מומחים הוא, יישום מערכת מוכחת לצמצום הפער בין כמה טוב אתה וכמה טוב אתה יכול להיות.

ברגע שמנהיגים אכן מצליחים להשתפר הם עומדים בפני אתגר גדול יותר: : איך להיות יותר טוב. כאשר אתה בשלב העליון של שיפור הניהול והעבודה שלך עליך להילחם אפילו קשה יותר כדי להצליח להשתפר עוד קצת, יותר. עבור מנהיג שמנהל אנשים זה אפילו יותר קשה.

אז למה חשוב להשתפר?

אם אתה כבר בין הטובים ביותר, או אפילו ממש מעולה, למה אתה בכלל רוצה להשתפר?

ראשית, שקול את זה: כולנו יודעים כמה טוב נהיינו, אבל אף אחד מאיתנו לא יודע כמה אנחנו יכולים להיות טובים עוד יותר. כמעט אף אדם או ארגון לא טענו אף פעם שהם הגיעו לשיא שלהם. מדוע? כיוון שאנחנו פשוט לא יודעים מה זה השיא האפשרי, לכן אנחנו כל הזמן שואפים להשתפר ולגלות כמה טוב אנחנו יכולים להיות. זה מה שעושה את החיים ואת העבודה למעניינים להפליא.

יש גם כמה נהגים מעשיים לצורך שיפור. להלן כמה:

הראשון הוא שינוי: עם כל כך הרבה שינויים המתרחשים סביבנו, אנחנו צריכים לשפר את הידע שלנו ואת הכישורים רק כדי לשמור על עצמנו מעודכנים לשינויים.

השני הוא התחרות. אם המתחרים שלנו ישתפרו ואנחנו לא, אנחנו נאבד את היתרון.

השלישי הוא לקוחות. ללקוחות יש ציפיות גוברות. יש אנשים שאומרים שככל שעושים יותר עבור הלקוחות כך הם מצפים ליותר ובכלל זה צריך להמשיך ולהגדיל את הערך שלכם.

לבסוף, היכולות שלכם צריכים להיות מעל לכל רמת ביצוע שלכם כיום. כך, אין צורך לציין את המתחרים שלכם אלא כל הזמן לבחון את היכולות שלכם בהתאם.

המפתח הטוב ביותר לשיפור

אף אחד לא משתפר "בטעות", רק יין משתפר עם הזמן באופן טבעי. אתה לא משתפר בטעות באופן משמעותי, אתה לא תגיע לפסגה הגבוהה ביותר או שתעשה את ההשפעה החיובית הגדולה ביותר ללא כוונות.

כמה אתה רוצה להשתפר? כמה אתה יכול להשתפר, וכיצד? המורים יכולים ללמד אותך, המאמנים יכולים לאמן אותך, והמדריכים יכולים להכשיר אותך, אך את המוטיבציה לשיפור ומה תעשה עם המידע הדידקטי שקיבלת, אלו הם באחריותך.

שיפור מתמשך דורש תהליך והוא מבוסס על עקרונות שאתה נכון ליישם באופן עקבי. הדבר המרגש הוא, שכאשר אתה מכוון לפעולה ודלתות העתיד שלך פתוחות לרווחה, הנכונות שלך להשתפר היא הסוד למימוש מלוא הפוטנציאל שלך.

עליך להיות מחויב ולספק את המחויבות להגיע למקומות גבוהים וטובים יותר יחד עם הזכות, התהליך המאמץ שלך – זה יכול בהחלט לקרות.

השיפור לא רק יועיל לך, הוא יהיה גם לטובת האנשים שסביבך. הלקוחות שלך יהיו מאושרים יותר, הבוס שלך יתרשם לטובה והמשפחה שלך תראה אותך במיטבך ותזכה לבן הזוג וההורה שאתה באמת רוצה להיות.

סדנת פרזנטציה אפקטיבית והעברת מסרים מרחוק

אין תגובות

השאר תגובה